Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Kappa
Kappa  - 89 Kappa  - 90 Kappa  - 91

Kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: NA-KD
Färg: Beige

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Är i gott skick

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Klackskor  - Är i bra skick förutom några repor på klacken🌟
Kjol med knappar  - Använd få gånger
Klänning  - Använd en gång
Stickad tröja  - Har lite små nopprar annars är den i gott skick
Axel arigato sneakers  - Finns tecken på användning men är fortfarande i bra skick
Linne skjorta  - Linne skjorta från woodbird   Aldrig använd, utan prislapp   Storlek M men passform som L, oversized
Stickad topp  - Använt ett bra gånger. Är i gott skick
Liknande annonser
Visa alla
Kappa - Säljer pga den ej andväns
Kappa - Säljer en beige kappa från nakd. Kom privat för flera bilder💕
Beige kappa - Snygg beige kappa med stora slag och dubbelknäppning framtill. Jackan är croppad och har en stilren, boxig passform som passar perfekt till höst och vår. Tillverkad i ett mjukt material som känns lyxigt och trendigt.
Kappa - Snygg kappa från NAKD som inte finns att köpa längre
Kappa - Kappa från nakd den är nopprig och det saknas två nappar nypris 999kr
Kappa - Säljer denna nästan helt oanvänd kappa, så fin men har för mycket jackor så behöver rensa lite😊 köptes i oktober för 1099kr
Fortsätt i appen →