Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Napapijri cardigan/hybrid jacka.
Napapijri cardigan/hybrid jacka.  - 89 Napapijri cardigan/hybrid jacka.  - 90 Napapijri cardigan/hybrid jacka.  - 91

Napapijri cardigan/hybrid jacka.

Storlek: M
Kategori: Jackor

599 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej säljer nu en napapijri jacka som är använd i ungefär 1 månad. Jackan är i väldigt bra skick! jag säljer den för 599 kr!. Skriv gärna om du är intresserad, även om du vill ha fler bilder.

Jakob
Jakob
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Röd napapijri jacka  - Snygg röd fodrad vindjacka från Napapijri med stor magficka och norsk flagga på bröstet. Jackan har huva, halv dragkedja och är perfekt för kalla dagar. Tillverkad i slitstark polyester och har lång ärm. Mannen på bilden är 185 cm lång.
Napapijri vind jacka  - Säljer nu min Napapijri jacka som är i väldigt bra skick och perfekt nu för våren.
napapijri Jacka  - napapijri Jacka, använd under en vinter säsong och verkligen hållit mig varm,  den är i fint skick🙌 Jackan är slutsåld och finns inte att köpa ny, när den fanns till salu kostade den 9-10 tusen, priset är inte hugget och kan diskuteras, bara fråga om man vill ha fler bilder eller har några funderingar🤗
Napapijri jacka - Snygg jacka från napapijri i storlek L. Skriv för egna bilder.
Jacka från Napapijri - Tja, säljer nu min jacka från Napapijri. Den är sparsamt använd. Den är perfekt till hösten. Den är i storlek L och passar mig som brukar ha L
Barbour cardigan/hybrid - Svart quiltad bomberjacka från Barbour International i storlek M. Jackan har ribbad krage, muddar och dragkedja framtill. Materialet är bomull med stickade ärmar och quiltad front. Snygg patch på ärmen och två fickor med dragkedja.
Napapijri jacka  - Köpt och ej använd, är i ny skick
Napapijri  - En varm och stilren jacka. Den kommer hålla dig varm och redo för vilket tillfälle som helst. Vid intresse av fler bilder eller frågor så är det bara att höra av sig! 👌🏼 Mvh SecondTreasures.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön jacka med broderad detalj - Stilren grön jacka med stora fickor framtill och en broderad fågel på bröstet. Jackan har knappar, nedhasade axlar och en loose passform. Perfekt att slänga över en stickad tröja för en avslappnad look.
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Lululemon tröja  - Säljer en helt ny Lululemon tröja, storlek S size 2. Påse prislapp ingår. Hör av er vid frågor och funderar 🙂
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Vit dunjacka - Så najs med trekvartsärm 🤍
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞