Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kappa/Blazer Nelly - En snygg svart kappa/Blazer från Nelly i mycket fint skick.
Nelly kappa - Jättefin Nelly kappa som använt aldrig längre, jättelik design by si❤️passar s/m
Nelly kappa  - En Nelly kappa som använts nästan aldrig❤️
Svart kappa, Nelly - Stilren svart ”kappa”  från Nelly i ullmix med klassisk krage, stora framfickor och knäppning med tre knappar. Jackan har lång ärm och är fodrad med slätt tyg för extra komfort. Perfekt för lager-på-lager och enkel att styla. Skriv för specifika bilder!
Nelly Kappa - Varm kappa från Nelly, perfekt till hösten.
Kappa från Nelly.  - Superfin kappa från Nelly med knytskärp. Använd 1 gång. Storlek 36.
Nelly kappa  - En jättefin Nelly kappa perfekt nu till hösten som jag säljer då jag redan har en kappa💕har använt ett fåtal gånger, så väldigt bra skick 💕kontakta för fler bilder om ni vill💕pris kan diskuteras , passar mig som vanligtvis har s
Nelly kappa
Nelly kappa - 89 Nelly kappa - 90 Nelly kappa - 91

Nelly kappa

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Märke: Nelly
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart kappa från Nelly

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart klänning  - SÖKER svart klänning från hm i strl M
Rosa klänning - SÖKER! Rosa klänning från hm i strl M
Beige bucket bag med bruna detaljer - Snygg bucket bag i beige canvas med bruna läderdetaljer och flätat handtag. Väskan har justerbar axelrem och dragskostängning upptill. Slutsåld på Zara. Och använd 1 gång.
Beige kappa med knytskärp -  beige kappa med knytskärp i midjan, stora bröstfickor och svarta knappar. Overshirten har klassisk krage och långa ärmar. Perfekt för lager på lager och ger en avslappnad men trendig look.
Liknande annonser
Visa alla