Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart glansig pufferjacka med huva - Säljer den populära jackan från Nelly i svart! Den är glansig med huva och dragkedja framtill. Passar dig som vill ha en trendig och varm jacka. Har använt den en vinter och har inga skador!
Svart glansig pufferjacka med huva - Säljer en svart glansig pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Nelly. Det är inte den nyaste modellen utan en med mörkare drsgskedja! Den är använd men fortfarande i bra skick. Skriv vid fler bilder eller frågor.
Svart glansig pufferjacka med huva - Snygg svart pufferjacka med glansig yta och praktisk huva. Jackan har dragkedja framtill och långa ärmar, perfekt för kyliga dagar. En stilren och modern look för vintern.
Svart glansig pufferjacka med huva - jag säljer denna fina trendiga jacka från nelly som har använts en gång! pris kan diskuteras😝❤️
Svart glansig pufferjacka med huva - Säljer en svart glansig pufferjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad look och är perfekt för kalla dagar. Den har en oversized känsla och är riktigt mjuk och skön att bära. Snygg och trendig stil som passar till många outfits.
Svart glansig pufferjacka med huva - Svart glansig jacka från Nelly som är oanvänd!!
Svart glansig pufferjacka med huva - Snygg svart pufferjacka med glansig finish och praktisk huva. Original priset är 800kr men jag säljer den för 650kr. Storleken är i xxs men jag skulle säga att den passar Xs också.
Svart glansig pufferjacka med huva - Säljer en svart, glansig pufferjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad look med breda kanaler och är långärmad. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen och värmen.
Svart glansig pufferjacka med huva
Svart glansig pufferjacka med huva - 0 Svart glansig pufferjacka med huva - 1 Svart glansig pufferjacka med huva - 2

Svart glansig pufferjacka med huva

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Nelly
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min svarta Nelly jacka, den är jätte varm och perfket till vintern men obs den kan vara lite trög att stänga men det är inget som har stört mig!

Bella
Bella
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan  från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Dragkedja framtill och ribbade muddar för en clean look. Perfekt för dig som vill ha något stilrent och bekvämt.
 pälsjacka från Gina Tricot - Säljer nu min jacka från Gina tricot 14+ som är helt slutsåld!
J.Lindeberg Cardigan - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK  | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Krämvit Zara jacka - Säljer min Zara jacka, så snygg älskar den. Köptes förra året och användes några gånger, några små fläckar men knappt märkbara💞
Beige kappa - Fin kappa från Lindex, nästan aldrig använd! Färgen framgår bäst på första bilden🩷
Rutig kappa - Så fin med trekvartsärm!!🫶🏻🤍
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en grön trenchcoat från Bershka i storlek XS. Använd en gång!
Rutig jacka  - Kort svartvit rutig trench jacka. Storlek 34