Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Beige vinterjacka
Beige vinterjacka - 0 Beige vinterjacka - 1

Beige vinterjacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Nelly
Färg: Beige
Skick: Bra skick

160 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer en beige pufferjacka med huva och bälte i midjan för snygg passform. Jackan har dragkedja framtill och är quiltad för extra värme. Perfekt för kyliga dagar och har en stilren look som passar till det mesta. Storlek 34 men skulle säga att den även passar 36

NELLY
NELLY
(14)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige vinterjacka  - Superfint skick, storlek 32 men passar en 36 också då den är oversized i modellen. Nypris 799kr från nelly
Beige vinterjacka  - Fint skick, ganska stor i storlek.
Beige vinterjacka  - Superfin vinterjacka som är supervarm passande till vintern, köpt på vinted förra året så knappt använd💕man ser färgen bättre på andra bilden
beige vinterjacka  - beige vinterjacka
Beige vinterjacka - Säljer denna jacka då den ej kommer till användning! Perfekt skick då den knappt är använd. Varm och super fin! 💞
Beige vinterjacka  - Väldigt varm och fluffig vinterjacka, sömmen har gått upp lite vid ena ärmen men det går lätt att laga, säljer då jag vuxit ur den💕
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
J Lindberg bailey field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️fint skick, dock har en knapp lossnat och en annan gått sönder men märks ej!🙌Storlek L passar också M!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad kropp i polyester och stickade ärmar samt muddar. Moncler-logga på ärmen och två fickor med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar.
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.