Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike windbreaker - Snygg och unik windbreaker från Nike i ny skick. Grå och mörkblå
Nike Windbreaker - Skick 10/10, storlek S. Passar mig som är 172 och väger 68 kilo. Endast 399.
Grå Nike Windbreaker  - Säljer en grå vindjacka från Nike med huva och dragkedja. Jackan har långa ärmar och en stilren design med Nike-logga på framsidan. Perfekt för blåsiga dagar.
Nike Windbreaker  - Äkta Nike windbreaker. Den är lite sliten dock men annars i mycket bra kvalitet.
Nike windbreaker - Säljer min Nike windbreaker eftersom att den inte kommer till användning. Skicket är väldigt bra, finns inga synliga defekter på den och är perfekt i storlek. Dm för frågor eller funderingar!
Nike windbreaker - Nike jacka, bra material och den har ett såkallat topskick.  XL storleken är eftersom det är en barn jacka, sitter som xs/s på vuxna.  Sportjackan fungerar också bra i kallare väder.
Grå Nike repel Miller windbreaker  - Snygg grå vindjacka från Nike med klassisk logga på bröstet. Jackan har hel dragkedja framtill, huva och elastiska muddar vid ärmsluten. Perfekt för blåsiga dagar och enkel att matcha med streetwear.
Nike windbreaker - Skön windbreaker till vintern. Knappt använd och inga skador.
Nike windbreaker
Nike windbreaker  - 0 Nike windbreaker  - 1 Nike windbreaker  - 2 Nike windbreaker  - 3 Nike windbreaker  - 4

Nike windbreaker

Storlek: 164
Kategori: Jackor
Märke: Nike
Färg: Grå
Skick: Bra skick

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en fet windbreaker från Nike! Jackan är i storlek 158 men skulle säga att den passar större, den har ett litet hål vid vänstra fickan (se på sista bilden). Annars är den i bra skicka, hör av er om ni har några funderingar

Oskar
Oskar
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
Svart pufferjacka Massimo Dutti - Säljer en svart pufferjacka från Massimo Dutti, köpt på Zalando! Endast använd en vinter, väldigt ny skick. Jackan har en avtagbar huva. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear. Jackan är i storlek S men kan även passa M.
Trendig poncho zara  - Suuuuper snygg och trendig poncho jacka från Zara i storlek s , aldrig använd därav i nyskick ☺️
 Ny slutsåld Beige  jacka med hög krage från arket i ull och alpacka Arket i ull och alpacka Stl 34    - Säljer en beige jacka  med fluffig yta och hög krage. Jackan har två stora knappar framtill, snedställda fickor och långa ärmar med knappdetalj vid mudden. Perfekt för dig som gillar mysiga och trendiga jackor med lite oversized känsla. Stl 34 slut såld , jag köpte för 2299kr passar  även till Stl S
Quiltad jacka  - Säljer en grå quiltad jacka och hög krage. Jackan har två stora fickor framtill, dragkedja och justerbar snörning nedtill.
Svart moncler - Säljer en vsvart moncler jacka/ jacka och dragkedja framtill. Jackan har, två fickor med dragkedja och mjuka muddar vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar clean och enkel stil. Den är M men passar S
Beige kappa med bälte från Gina Tricot - Snygg beige kappa från Gina Tricot i storlek XS/S. Jackan har bred krage, knappar framtill och ett knytbälte i midjan. Materialet är mjukt och känns lyxigt, perfekt för dig som vill ha en stilren look med lite extra edge.
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär