Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart Nike hoodiejacka med dragkedja
Svart Nike hoodiejacka med dragkedja - 0 Svart Nike hoodiejacka med dragkedja - 1

Svart Nike hoodiejacka med dragkedja

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Nike
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

350 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Svart hoodiejacka från Nike med hel dragkedja framtill och huva. Jackan har diskreta svarta detaljer över bröstet och en ficka med dragkedja på ena ärmen. Perfekt för en sportig och clean look.

brr
brr
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nike hoodiejacka med dragkedja - Nike hoodiejacka i svart och grått med hel dragkedja och huva. Jackan har vita och grå ränder över bröstet, sidofickor och en liten ficka med dragkedja på ärmen. Tillverkad i bomull och polyester för en skön och sportig känsla.
Svart Nike hoodiejacka med dragkedja M - Svart hoodiejacka från Nike i storlek M. Jackan har hel dragkedja, huva med snörning och diskret Nike-logga på bröstet. Snygg V-detalj i svart på framsidan. Mjuk och bekväm, perfekt för chill eller träning. Liten defekt på sista bilden.
Nike hoodiejacka svart/grå med dragkedja - Nike hoodiejacka i svart och ljusgrått med hel dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Jackan har huva och sportig look, perfekt för chill eller träning. Snygg kontrast mellan färgerna och klassisk Nike-logga på bröstet.
Svart Nike Tech hoodiejacka med dragkedja - Svart hoodiejacka från Nike med hel dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och diskret Nike-logga på bröstet. Jackan har huva och är tillverkad i mjukt bomullsmaterial. Perfekt för en sportig och avslappnad stil.
Svart Nike hoodiejacka med dragkedja XS - Nike hoodiejacka i svart med mörkgrå detaljer och röd logga på bröstet. Jackan har hel dragkedja, två dragkedjeförsedda fickor framtill och huva. Tillverkad i mjukt material, perfekt för en sportig och avslappnad stil.
Svart hoodiejacka från Nike med dragkedja - Svart hoodiejacka från Nike med hel dragkedja framtill och huva. Jackan har diskreta reflexdetaljer över bröstet och en ficka på ärmen. Tillverkad i mjukt syntetmaterial, perfekt för en sportig look.
Svart Nike hoodiejacka med dragkedja M - Nike hoodiejacka i svart med dragkedja hela vägen, huva och snygga diagonala detaljer på bröstet. Jackan har fickor på sidorna och en extra ficka med dragkedja på ärmen. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en sportig look.
Svart hoodiejacka från Nike - Svart hoodiejacka från Nike med dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Jackan har huva och diskret Nike-logga på bröstet. Perfekt för en sportig och avslappnad stil. Gillar inte den är inte så mke använd helt ny är xs passar S
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Moncler jacka - Vit monclerjacka med prislapp på, helt ny. Kan inte garantera autencitet. Qr kod finns dock.
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌
Arket kappa beige  - Säljer nu min så fina arket kappa som är från förra året, men nu helt slutsåld. Den är i väldigt fint skick och mycket väl omhändertagen!!!💕💕💕💕
Vit teddyjacka  - Säljer min snygga teddyjacka från hm, väl använd men i fint skick.
Canada Goose Jacka S - Canada goose jacka. Storlek S, modellen på bilden är 180cm o 68kg. Fint skick. Skriv om minsta fundering!
Massimo dutti vinterjacka - Snygg svart dunjacka med glansig finish och stor vadderad huva, matt på utsidan som den populära modellen. Står att det är storlek xs men skulle säga s/m