Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike vintage jacka - En jätte fet nike vintage vindjacka som är i bra skick och passar till det mästa ⚪️🔥
Nike jacka - Sjukt snygg Nike vindjacka köpt i Bulgarien så är nog inte äkta. Men sjukt snygg ändå! Storlek XL men passar S/M!🩷 Säljes då den aldrig kommit till användning 🌸
 jacka från Nike - Säljer en snygg jacka från Nike. Ganska ny, Dena modellen finns inte längre. Den har Nike-logotyp både på bröstet och ryggen. Jackan är perfekt för en casual look och är superbekväm. Passar perfekt för höst och vintern.
Nike Jacka - Kommer inte till användning längre. I gott skick annars, köpt på Stadium för några år sedan. Jackan går att vända ut och in!
Nike fleece jacka - Mysig o snygg fleecejacka från nike! Användes förra vintern, köptes i London.  Finns straps på sidorna för att göra tröjan tajtare💣nypris 1300kr.  [ OBS, köper du fler varor bjuder jag på frakten🤌🏻]
Nike Jacka
Nike Jacka  - 89 Nike Jacka  - 90 Nike Jacka  - 91

Nike Jacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Nike
Färg: Vit

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min Nike jacka pga att den ej används. Använd 1 gång. Passar både tjejer och killar

Olivia Nordström
Olivia Nordström
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
MoNcler cardigan dam - En moncler cardigan från TURKIET i strl xs eller s? minns inte alls men sitter bra på mig som bär vanligtvist strl xs. Inga defekter föruttom att det finns lite fluff som kommer ut från olika ställen i jackan men det är inte så synligt. Om ni är osäkra på något eller har en fråga snälla kom privat innan ni köper🙏🥰
Beige trenchcoat med bälte från Zara - Säljer en beige trenchcoat från Zara med bred krage, långa ärmar och knytbälte i midjan. Jackan har en loose passform och är tillverkad i bomullsmaterial. Perfekt för vår och höst när du vill ha en chill och snygg look. Passar både Xs och S
Grön croppad trenchcoat från H&M - Snygg grön croppad trenchcoat från H&M med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid mudden och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look. Passar xs-s
Colmar rosa pufferjacka - Säljer en snygg pufferjacka från Colmar i ljusrosa. Jackan har passform i storlek XS/S för mig som är 159cm. Skick nästan helt ny. Pris kan diskuteras.
Quiltad beige jacka från ZARA - Säljer en quiltad beige jacka från ZARA i storlek S. Jackan har ett vågigt mönster, två stora fickor framtill och dragkedja. Den har en loose passform och är långärmad, perfekt för dig som gillar chill och stilren vibe.
Mörkbrun ullkappa med knappar - Säljer en stilren mörkbrun kappa i ull med rund halsringning och två stora knappar framtill. Jackan har en rak och loose passform, diskreta fickor och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Moncler cardigan  - Svart Moncler cardigan med stickade cashmere ärmar och fyra framfickor i stickat material. Jackan har quiltad framsida, rund hals och dragkedja. Moncler-logga på vänster ärm. Nfc finns på loggan!        Pris kan diskuteras!
Belt cape jacket - säljer denna jacka då jag glömt att skicka tillbaka den, den är kvar i orginalpåsen och har prislappar kvar 💓