Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart vindjacka från Nike med huva  - Svart vindjacka från Nike med huva och dragkedja framtill. Jackan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant samt två sidofickor. Klassisk Nike-logga i vitt på bröstet. Perfekt för blåsiga dagar. Herr jacka men funkar öven även som unisex. Helt ny
Svart vindjacka från Nike med huva - Svart vindjacka från Nike med huva och dragkedja framtill. Jackan har en stilren design med Nike-logga på bröstet och praktiska fickor på sidorna. Perfekt för dig som gillar sportig och clean stil.
Svart Nike vindjacka med huva - Svart vindjacka från Nike med huva och reflekterande detaljer på axlar och ärmar. Jackan har dragkedja framtill och en stilren design med Nike-logga på bröstet. Perfekt för träning utomhus när det blåser. Långärmad och lätt material.
Svart vindjacka från Nike med huva - Svart vindjacka från Nike med klassisk logga på bröstet. Jackan har hel dragkedja, justerbar huva och två sidofickor. Lätt och smidig modell i syntetmaterial, perfekt för blåsiga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Svart Nike vindjacka med huva - Svart vindjacka från Nike med vit logga på bröstet. Jackan har huva med snörning, två fickor med dragkedja och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Materialet är lätt och syntetiskt, perfekt för blåsiga dagar. Snygg och sportig look med hel dragkedja framtill. Den har ett litet hål på sidan men som går lätt att fixa med en lapp eller sy🤗 Den saknar även ett I i NIKE 💞
Svart vindjacka från Nike med huva - Svart vindjacka från Nike med huva och dragkedja. Jackan har två fickor med dragkedja och en liten reflexdetalj på ryggen. Perfekt för utomhusaktiviteter när det blåser.
Svart vindjacka med huva från Nike - Säljer en svart vindjacka från Nike med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor och klassisk Nike-logga på bröstet. Perfekt för blåsiga dagar och enkel att matcha med det mesta.
Svart Nike vindjacka med huva - Svart vindjacka från Nike med klassisk vit swoosh på bröstet. Jackan har huva, hel dragkedja och långa ärmar. Perfekt för blåsiga dagar och sportiga outfits. Materialet är lätt och syntetiskt, vilket gör den smidig att bära och enkel att packa ner.
Svart vindjacka från Nike med huva
Svart vindjacka från Nike med huva - 0 Svart vindjacka från Nike med huva - 1 Svart vindjacka från Nike med huva - 2

Svart vindjacka från Nike med huva

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Nike
Färg: Svart
Skick: Bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart vindjacka från Nike med huva och dragkedja framtill. Jackan har två fickor med dragkedja och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Klassisk Nike-logga på bröstet och lätt material.

Adambram040
Adambram040
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Beige jacka med päls från Meotine - Säljer en beige jacka från Meotine med fluffig päls runt kragen. Jackan har stora svarta knappar, två bröstfickor med lock och en loose passform. Materialet är ullblandning och pälsen ger en lyxig vibe. Perfekt för dig som vill ha en snygg och trendig look.
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Raulph lauren puffer S - En puffer jacka från polo raulph lauren i storlek small. Passar mellan 180-185 cm ganska bra. Det som medföljer är tag. Bra skick utan skador (9/10) endast zippern är lite trög. Skriv vid någon fundering
J.Lindeberg field jacket - Säljer en riktigt snygg och trendig J.Lindeberg field jacket i nyskick, storlek S, vid frågor är det bara att skriva //Grament
Svart pufferjacka från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två framfickor i stickat material och Moncler-logga på vänster ärm. Dragkedja framtill och ribbad nederkant ger en snygg och modern look.