Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
North face jacka retro  - North face jacka bra skick men liten reva (syns på bilden) men annars väldigt bra skick
North face jacka - Säljer min gamla North race jacka så den ej kommer till användning längre
The north face jacka  - Mörkgrön jacka från the north face. Använd en höst väldigt fint skick. Nypris cirka 1800kr. Jag är 183cm och den sitter perfekt.
The north face Jacka -  jättefin jacka är bra skick  ( Pris kan diskuteras)
 The North Face jacka - Säljer en grön och svart pufferjacka från The North Face, modell 700. Jackan har hög krage, broderad logga på bröstet och ärmen, samt dragkedja framtill. Fylld med dun och har en boxig, loose passform som är perfekt för kalla dagar.
Northface jacka  - Vindjacka från northface i storlek M
northface jacka
northface jacka - 89 northface jacka - 90 northface jacka - 91

northface jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Grön

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna jacka eftersom att den inte riktigt är min stil längre. Köpte den begangnad här på plick och använde den sedan 1 vinter. 2 Hål som båda är lagade så gott som de går. Annars är den i bra skick! Pris kan diskuteras!

noel.
noel.
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Asos design jeans - Säljer dessa jeans eftersom att jag aldrig använder dem. Inga defekter skick 9/10
Asos design Jacka - Tja! Säljer denna asos design jackan som är använd en vinter men sparsamt. Skick 9/10 en liten vattenfläck som knappt syns. Skriv om ni har frågor eller behov av fler bilder! Den är ljuslila. Priset kan diskuteras vid snabb affär
weekday space jeans  - Säljer dessa då de aldrig kommer till användning. Skick 8/10
Weekday space jeans - Säljer dessa weekday space jeans. De är i ett ganska bra skick bortsett från att de är slitna vid botten av dem. Storlek W31/L32
Mörkblåa jeans från Sandro - Säljer dessa jeansen från Sandro. Köpta second hand men väldigt bra skick på dem. Storlek 32.
Svarta jeans från Lee - Säljer ett par svarta jeans från Lee i regular fit. De är tillverkade i 100% bomull och har en klassisk design med fem fickor och dragkedja. Perfekta för en avslappnad stil. De är i ett bra skick. Storlek 32/32
Svart merinoull pikétröja från Invento - Säljer en stilren svart pikétröja från Invento, tillverkad i 100% merinoull. Tröjan har långa ärmar och en klassisk krage med knappar. Kontakta för fler bilder eller eventuella funderingar. Har varit använt ett tag men inga defekter eller tecken på användning förutom en lagning i armhålan som inte syns, skriv för bild. Pris kan diskuteras vid snabb affär
Grå tröja från Massimo Dutti - Säljer en stilren grå tröja från Massimo Dutti. Tröjan har en klassisk design med långa ärmar och rund hals. Bra skick utan några defekter. Kontakta för fler bilder eller funderingar. Pris kan diskuteras vid snabb affär
Brun tröja med dragkedja från Massimo Dutti - Säljer en stilren brun/beige tröja från Massimo Dutti i bomull. Tröjan har en dragkedja framtill och långa ärmar, perfekt för en elegant och avslappnad look. Tröjan är i bra skick utan defekter. Skriv för funderingar. Pris kan diskuteras
Beige tröja från H&M - Säljer en stilren beige/brun tröja från H&M i slim fit. Tröjan är långärmad och tillverkad i bomull, vilket gör den bekväm och perfekt för både vardag och lite finare tillfällen. Inga defekter eller liknande. Skriv vid eventuella funderingar.
Liknande annonser
Visa alla