Emilia

Kappa

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Pieces
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

249 SEK

Beskrivning

Helt ny, köpte två stycken och valde den andra. Köpt för 550kr och aldrig använt. Prislapp är fortfarande kvar. Passar både för de som har xs. Jackan sitter bra och är bekväm. Modellen på bilden är 163 cm. Priset kan diskuteras vid snabb affär!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Pile Jacka - Supergosig jacka som tyvärr inte kommer till användning längre, säljer den endast vid ett bra bud så kom med prisförslag🥰
Mörkblå pufferjacka med huva - Snygg mörkblå pufferjacka från Save The Duck med stor vadderad huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad look, lång ärm och diskret logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Grå quiltad jacka - Skitsnygg varm quiltad jacka från Zara i fint skick 💕 säljer då jag har fler jackor 💕
Beige dunjacka med knappar - Snygg beige dunjacka med quiltad design och tryckknappar framtill. Jackan har en lätt, puffig känsla och en feminin passform. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel look under kyligare dagar.
Pris kan diskuteras!! - Säljer den här superfina ljusrosa vinterjackan! Köpte på Zalando, märket ragwear, för ca 2 veckor sen för 1900kr. Säljer då jag köpte för stor storlek. Den är jätte mysig och varm, pris kan diskuteras!💗
Mörkblå dunjacka från The North Face - Säljer en mörkblå dunjacka från The North Face med huva och snörning. Jackan har stora fickor framtill, knappar och dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst puffer-look som är både trendig och bekväm.
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka
Bomberjacka - Säljer en grå bomberjacka. Lite oversize  .