Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart fodrad  jacka - Svart jacka i skinnimitation med bred krage i fuskpäls. Fodrad för extra värme och står emot regn, perfekt för kyligare höstdagar eller varmare vinterdagar. Fickorna har släppt lite i sömmarna men är lagade.
Mocka jacka  - Köptes den Vero Moda och kommer inte till användning längre. Äkta mockajacka. Den har några små fläckar som går att ta bort annars är den i bra skick💕 nypris 1000kr
Barbour Jacka Dam S - Barbour jacka dam, storlek s, ganska fräsh och i fin skick.
Mocka jacka! - En svarta mocka jacka i väldigt bra skick! Knappt använd och är i storlek xs. PRISET KAN DISKUTERAS
Mocka jacka - En vårjacka som jag använt ett par gånger, den är fortfarande i bra skick.
Dam jacka - Oanvänd dam Jack från HM
Mocka jacka - Säljer denna mocka jacka ifrån H&M💓
Fodrad mocka jacka dam
Fodrad mocka jacka dam - 89 Fodrad mocka jacka dam - 90 Fodrad mocka jacka dam - 91

Fodrad mocka jacka dam

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min knappt använda Stradivaruis jacka. Köpte den förra hösten men kom inte till användning. Super skönt gosigt foder i hela jackan och mocka utanpå, silvriga detaljer. Varm jacka. Man får plats med en tjocktröja under. Skriv för fler bilder

Emmy Sternegård
Emmy Sternegård
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
slutsåld hm jacka - Quiltad jacka i mörk mullvadsbrun färg. Väldigt fin passform med knytband i midjan. Endast använd en gång och är i nyskick. Jackan är slutsåld i butik. Perfekt till både vardag och höst/vår
Lululemon define jacka  - Säljer en fin lululemon define jacka som är helt ny och bara testats  hjälper en vän att sälja bort den hör av er om det är något ni undrar
Arcteryx skidjacka mössa på köpet! - Arcteryx skidjacka köp jackan och du får mössan med! Modell Sl Beta nypris 5500. Perfekt för skidbacken eller för vardaglig användning!