Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Blazer
Blazer - 89

Blazer

Storlek: 40
Kategori: Jackor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna blazer som är grå och en lite kortare modell! Älskar den och tycker den är riktigt snygg men har inte kommit till användning då den inte riktigt passar in i min stil hehe. Skickar gärna fler bilder och köparen står för frakten!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Skjorta från Zara  - Säljer denna skjorta som jag köpt på Zara för ca 6 månader sedan. Den är aldrig använd utan det blev helt enkelt bara ett felköp :) Skickar absolut fler bilder om så önskas och köparen står för frakten.
Spetströja från BIKBOK - Säljer denna då jag inte använder den längre och den är endast använd ca 2 gånger. Skickar gärna fler bilder och köparen står för frakten
Liknande annonser
Visa alla
blazer - säljer nu denna, perfekt till våren o sommaren  storlek S passar M  oanvänd!!🙌🏼
Blazer - Jag säljer en grå blazer från boohoo i nyskick🤍 originalpris 360kr
Maje Blazer - Nypris: 3000 Skick: Oanvänd  Storlek: Fransk 42, M
Oversized blazer - En super fin kavaj som går åt många outfits. Lätt och super fint att styla med. Helt ny med prislapp på.  Passar overall alla beror på vilken passform man vill att den ska sitta.
Blazer från nelly  - Grå kavaj/ blazer
Blazer/kavaj - Så cool och fin kavaj/blazer  Skriv för frågor!
Fortsätt i appen →