Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Kappa storlek 36/38
Kappa storlek 36/38 - 89 Kappa storlek 36/38 - 90

Kappa storlek 36/38

Storlek: 36/38
Kategori: Jackor

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Inköpt förra året. Super skön höst som vinter

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Storlek 36/38 - FAKE FUR  VEST  70cm lång, svart, köpt på garouff för 899kr. Använd få antal gånger pga ändrat stil❣️ En av fickorna va trasig men har syt ihop det nu det syns ej!
Kappa storlek: 36 - Fin kappa
Kappa storlek 38 - Kappa storlek 38 i använt men bra skick
jacka storlek 36/38 - Hej fina🌺säljer denna jacka som är i ett bra skick o använt ungefär 1-2 gånger, väldigt fin jacka o ser likadan ut som den gjorde när ja köpte den, ja köpte den för 899 ‼️DETTA ÄR EN LÅNG JACKA‼️
Vila kappa storlek 36 - Jag köpte den här väldigt snyggt kappa från vila före vinter för ca 900kr jag hade den endast en gång på mig i några timmar. så den i nyskick. Skriv gärna för mera bilder. mötas upp i Norrköping, Flen och Katrineholm kan även fraktas om köparen önskar det
Svart jacka/kappa, storlek 34/36 - Svart fodrad med lätt kappa. Storlek 34/36. Knappt använd och i fint skick.
Svart kappa i storlek M/38 - Svart kappa köpt i Frankrike för två år sedan och endast använd 2 gånger. Kappan har legat i en katong i källaren så säljer på grund av att den inte kommer till användning. Riktigt finnt skicka och passar perfekt nu till hösten och vintern
Fortsätt i appen →