Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Bikerjacka
Bikerjacka  - 89 Bikerjacka  - 90 Bikerjacka  - 91

Bikerjacka

Storlek: 34
Kategori: Jackor

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin bikerjacka i fuskmocka. Går precis under midjan, så perfekt för de som gillar att ha högmidjade byxor eller kjol. Använt ett par gånger men i jättefint skick. Superbekväm, och tyget är mer stretchigt än stumt skulle jag säga.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Lila kort kjol - En jättesöt kjol köpt på Zalando med slits i fram. Materialet är väldigt mjuk och den är superbekväm. Säljer då jag inte är bekväm i så korta kjolar längre. Köpt för 300 kronor, använd en gång.
Liknande annonser
Visa alla
Bikerjacka - Svart bikerjacka med svart fuskpäls från NAKD i storlek 34
Bikerjacka - Ascool bikerjacka i skinnimitation från Vero Moda med krage och dragkedjsdetaljer!!🖤🐈‍⬛🔗Otroligt snygg nu till hösten! Använd ett fåtal gånger!
Bikerjacka  - Fin oversized bikerjacka i nyskick köpt från hm. Använd endast två ggr och har inga defekter. Säljer då den inte kommer till användning. Jackan är i stl xs men skulle lika gärna kunna passa någon som har S eller M, skriv för fler bilder eller info💕
Bikerjacka - Helt ny urtvättad bikerjacka, i storlek 34 i färgen svart
Bikerjacka - Säljer denna då det inte används längre. Använd ett år, inga fel utan den har bara tappat lite färg i dragkedjan annars som ny! Skit snygg annars, passar till allt! Passar som S också!
Biker jacka  - Köp på only för ca 600kr. Används endast 3ggr. Skriv för mer bilder, köparen står för frakten!! Lägg ett bud, börjar på 150kr!!🌸
Bikerjacka - Säljer en as cool bikerjacka från Bobby Tarantino i storlek S. Inga skador på jackan!
Fortsätt i appen →