Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Only jacka - En jättefin jacka från only💗
Jacka från ONLY - Använd en gång, jätte bra kvalite (xs-S). Köpt för 500kr
Only jacka - Knappt använd
Jacka från Only strl xs i fint skick  - Jacka svart från Only i fint skick  Lite pluffig med dragkedja
Svart pufferjacka från ONLY XS - Svart pufferjacka från ONLY i storlek XS. Jackan har huva med dragsko, horisontella sömmar och dragkedja framtill. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med olika outfits.
Jacka only strl xs
Jacka only strl xs - 89 Jacka only strl xs - 90

Jacka only strl xs

Storlek: XS
Kategori: Jackor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En only jacka i strl xs

Ellenforsberg
Ellenforsberg
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Olivgrön pufferjacka från DB - Jätte snygg jacka i storlek xs
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Olivgrön overshirt med broderier H&M - Superfin olivgrön jacka med detaljer på från hm. Perfekt nu till till hösten. I storlek S
Svart teddyjacka från Zara - Slutsåld
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Moncler cardigan  - 9.5/10