Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brun vintage skinnjacka från Jofama - Snygg brun skinnjacka från Jofama med dragkedja och rund krage, i 70-talsstil. Använd lite men helt utan defekter.
Brun skinnjacka - Brun vintage skinnjacka
Brun läderjacka Jofama - Äkta läderjacka från motorcykelmärket jofama. Det finns 2 innerfickor därav 1 är med dragkedja.
Brun skinnjacka - Snygg skinn jacka. Perfekt till hösten. Aldrig andvänd.
Vintage Brun skinnjacka  - Säljer en vintage brun skinnjacka från Strawberry, perfekt för året om. Jackan har en cool retro look med knappar och quiltad insida för extra värme. Den har en wide passform och är i bra skick, bara att innerfodret i ytterfickorna har hål i borten. Så saker tamlar inte ur fickorna. Sen saknas en knapp, vilket syns på bild 1 men inget jag saknat då jag alltid bärt den öppen eller bara använt dragkedjan. Perfekt för dig som vill ha en unik stil!
Brun skinnjacka - Säljer en snygg brun vintage skinnjacka från Pierre cardin. Den är perfekt för höst och våren men fungerar även bra som vinterjacka med en tjocktröja under. ⭐️⭐️
Brun skinnjacka  - Säljer en snygg brun skinnjacka med flera praktiska fickor och dragkedjor. Jackan har en klassisk krage och knappar framtill. Insidan har ett unikt mönster med kartmotiv. Perfekt för en cool och tidlös stil.
Jofama brun skinnjacka herr
Jofama brun skinnjacka herr - 89 Jofama brun skinnjacka herr - 90 Jofama brun skinnjacka herr - 91

Jofama brun skinnjacka herr

Storlek: M
Kategori: Jackor

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vintage Jofama skinnjacka herr M. En perfekt oversize skinnjacka för dam och herr. Toppen skick med tanke på åldern.

Py Vilma Thorsell
Py Vilma Thorsell
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka från H&M XS - Mysig vit teddyjacka från H&M i storlek XS. Jackan har hög krage, två sidofickor och hel dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jättebra skick och använd endast fåtal gånger!💗
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren jacka med exklusiv känsla.
J.Lindeberg Jacka - Mörkblå J.Lindeberg jacka. Storlek L. Jag bär egentligen storlek S så den är lite stor på mig på bilden. Inga deffekter alls. Priset är inte slaget i sten!
J.lindeberg Fodrad Field Jacket - Mycket fint skick, inga defekter. Storlek M  passar dig som är mellan 178-185cm ungefär. Nypris ca 4000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Riktigt snygg och fodrad så passar som vinter/vårjacka! Skriv för mer information!🤝
Colmar pufferjacka vit - Säljer en ljus beige/ vit pufferjacka från Colmar med huva. Jag köpte den själv på Vinted men nu säljer jag vidare för att den var för liten. Den är lagad på tre ställen på ena ärmen. Skriv gärna om frågor! 💝Pris kan diskuteras vid snabb affär
Svart Moncler - Snygg svart jacka från Moncler med quiltad, glansig front och två fickor med knapp. Ärmarna är stickade och har ribbade muddar. Jackan har dragkedja framtill och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.