Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart biker skinnjacka - Har haft ett tag men knappt använt så den är mycket bra skick
Svart skinnjacka - Fin skinnjacka från Zara, säljer då jag aldrig använt denna sen jag köpte den
Svart skinnjacka  - Snygg svart skinnjacka från Kenza med dragkedja framtill. Skulle säga storlek M
Svart skinnjacka  - svart skinnjacka (oklart från var fick den av faster)
Svart skinnjacka med bälte - Cool svart skinnjacka med flera fickor, dragkedjor och snygga guldfärgade detaljer. Jackan har ett brett bälte i midjan och klassisk krage. Perfekt för dig som vill ha en edgy och tidlös look.
Svart oversized skinnjacka med knappar - Snygg svart skinnjacka med stora knappar och en cool, oversized passform. Jag har stolek s i dem flesta jackor så jackan sitter oversized på mig
Svart skinnjacka - !!INTRESSEKOLL!! Snygg svart skinnjacka (äkta skinn) med en oversized passform. Jackan har långa ärmar och en stilren design som passar perfekt till alla tillfällen. Unisex modell, perfekt för alla årstider. Super fint skick!!
Svart skinnjacka
Svart skinnjacka  - 89 Svart skinnjacka  - 90 Svart skinnjacka  - 91

Svart skinnjacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: ?
Färg: Svart

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt second hand, men är i bra skick. Säljer då den ej kommit till användning. Märket är bortskavt och går ej att urskilja

Ylva Montelius
Ylva Montelius
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Långärmad T-shirt med kristallmönster - Använd 2 gånger men köpt på sellpy. Cool men färgen passar inte mig och jag tvättas ut litegranna.
Svarta klackar - Ärvda men inte i min storlek tyvärr. Breda 41or. Ganska använda
Urtvättad tshirt - Köpt i Spanien nånstans för flera år sedan. Lite oversize
Långärmad T-shirt KicKers - Väldigt älskad tröja som använts flitigt. Har fått ligga orörd i garderoben ett tag eftersom den inte riktigt passar min stil. Så söt!
Liknande annonser
Visa alla