Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart jacka med stor pälshuva - Säljer en svart jacka med en riktigt stor och fluffig pälshuva. Jackan har en enkel och stilren design med ribbade muddar vid ärmsluten. Perfekt för dig som vill ha en mysig och snygg look under kalla dagar. Passande nu inför hösten och vintern! Tjockt material och tjock pälshuva! Köpt från Alessas hemsida och blev använd ungefär 3-5 gånger köpte den för 1800kr
Svart jacka med pälshuva - En svart jacka storlek S/M, till vintern eller hösten
Svart cardigan jacka med pälshuva - Mysig svart cardigan jacka med fluffig huva med päls  Jackan är stickad med ribbade muddar och har en avslappnad passform. Trendig jacka från alessa clothing.💗premium modell💗 . Man kan ta av pälsen och sätta på den för enkel tvätt och användning🙂
Svart jacka med pälshuva från Rockandblue - Snygg svart quiltad jacka från Rockandblue med pälskantad huva och flera dragkedjedetaljer. Jackan har lång ärm, markerad midja och praktiska fickor. Perfekt för kyligare dagar och ger en cool look.
Svart  dunjacka med pälshuva - Snygg svart dunjacka  med fluffig pälskant på huvan. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och stilren.
Svart CEDRICO Jacka med pälshuva - Snygg svart dunjacka med fluffig pälshuva och dragkedja framtill. Jackan har en stilren design med praktiska fickor och är perfekt för kyliga dagar. Pris kan diskuteras
Svart dunjacka med pälshuva - Snygg svart dunjacka med en fluffig pälshuva. Jackan har en lång design och stängs med dragkedja. Perfekt för kalla dagar.
elinsvensk0@gmail.com

Svart jacka med pälshuva

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart jacka med en lyxig pälshuva. Perfekt för kyliga dagar när du vill hålla stilen. Jackan har en figurnära passform och långa ärmar. Från alessa 💕

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Pile Jacka - Supergosig jacka som tyvärr inte kommer till användning längre, säljer den endast vid ett bra bud så kom med prisförslag🥰
Mörkblå pufferjacka med huva - Snygg mörkblå pufferjacka från Save The Duck med stor vadderad huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad look, lång ärm och diskret logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Pris kan diskuteras!! - Säljer den här superfina ljusrosa vinterjackan! Köpte på Zalando, märket ragwear, för ca 2 veckor sen för 1900kr. Säljer då jag köpte för stor storlek. Den är jätte mysig och varm, pris kan diskuteras!💗
Grå quiltad jacka - Skitsnygg varm quiltad jacka från Zara i fint skick 💕 säljer då jag har fler jackor 💕
Beige dunjacka med knappar - Snygg beige dunjacka med quiltad design och tryckknappar framtill. Jackan har en lätt, puffig känsla och en feminin passform. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel look under kyligare dagar.
Mörkblå dunjacka från The North Face - Säljer en mörkblå dunjacka från The North Face med huva och snörning. Jackan har stora fickor framtill, knappar och dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst puffer-look som är både trendig och bekväm.
Bomberjacka - Säljer en grå bomberjacka. Lite oversize  .
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka