Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler jacka  - Säljer min så himla fina Moncler jacka. Modellen heter ”LANS GIUBBOTTO LANS JACKET” och är i storlek 1, vilket jag skulle säga motsvarar ish en storlek S. Nypriset är runt 8000-9000 men jag säljer för 3300kr. Köpt på vestiare collective. Jackan är i fint skick men tyvärr finns ett litet hål som är igensytt och tejpat på armen (därav priset). Detta är en så praktisk dunjacka som passar till alla tillfällen! 💕Jag har även verifierat jackan på Moncler code hemsidan och fått den bekräftad.
moncler jacka  - säljer min moncler jacka pga för liten. den är i bra skick. inget hål eller nåt som är trasigt med jackan.    storlek 10 (anni 140 cm. dam storlek) köpt på code.moncler.com
Moncler jacka - Svart vindjacka från Moncler med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har diskreta logodetaljer på ärmen och innerficka med Moncler-märke. Materialet är lätt och glansigt polyester, perfekt för blåsiga dagar. Snygg och enkel design med metallknappar på fickorna. Köpt på Tise, pris går absolut att diskutera
Moncler jacka  - Äkta ! Nypris 28000kr  Skriv om du har frågor. Svarar snabbt:)
Moncler jacka - Säljer nu min moncler jacka! Självklart äkta och är köpt från vestiare collective. Skriv privat för mer bilder eller frågor!
 Moncler Jacka - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med avtagbar huva och klassisk logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och quiltad design. Insidan har ett unikt serietidningsmärke. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil. Storlek 1 alltså S i vanlig storlek.
Moncler jacka - Säljer min jättefina moncler jacka då den inte kommer till användning längre💕den är i fint skick och inga defekter eller fläckar! Äkta såklart! Skriv vid frågor💕
Moncler jacka - .Köpt på NK i Göteborg för några år sedan. Är i stolek XL men passar mig som har storlek S Kommer inte till användning
Moncler Jacka
Moncler Jacka - 89 Moncler Jacka - 90 Moncler Jacka - 91

Moncler Jacka

Storlek: 1
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart

4000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny aldrig använd utan bara provad. Prislappen är kvar, scanbar QR kod finns. Tar även emot byten

oliwia
oliwia
(5)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta Flared Jeans - Flared jeans från Vila, storlek W27 L32. Andra bilden är lånad!
Calvin Klein parfym - Calvin Klein obession parfym, 50ml. Aldrig använd.
Lyle & Scott Jacka - Lyle & Scott jacka, storlek 14-15 years. I perfekt skick, använd några fåtal gånger.
Levi's ljusblå jeansshorts med slitningar - Ljusblå jeansshorts från Levi's med rå kant och slitningar både fram och bak. Klassisk femficksmodell med knapp och dragkedja. Shortsen har låg midja och är gjorda i mjukt bomullsmaterial.
Svart volangkjol  - Supersöt svart kortkjol från Lindex med bred smock i midjan och volangig nederdel. Kjolen har en luftig och skrynklig look. Upplevs lite större då materialet är stretchigt.
Mörkblå jeans från Cheap Monday - Säljer ett par mörkblå low waist jeans från Cheap Monday med klassisk femficksdesign och guldfärgade detaljer. Jeansen har en rak passform och är tillverkade i denim med snygga slitningar. Perfekta för en avslappnad och trendig look. Storlek W25 L32.
Blå jeanskjol från Replay - Säljer en snygg blå jeanskjol från Replay med klassisk femficksdesign och rå kant nertill. Skorten har en cool tvättad look och detaljer som Replay-logga på fickan. Perfekt för dig som gillar avslappnad denimstil.
Liknande annonser
Visa alla