Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart pälsjacka med stor huva från alessa - Säljer en svart pälsjacka med stor fluffig huva och breda ärmar. Jackan har en oversized vibe och är perfekt för kalla dagar. Den är helsvart och har en riktigt mysig look, passar dig som vill sticka ut lite extra i vinter. PRIS ÄR DISKUTERBART!! 💓
Svart pälsjacka med huva - Säljer en svart pälsjacka med huva och dragkedja framtill och en stor luva. (Lånade bilder men kan skicka egna vid intresse)💕
Svart pälsjacka med stor huva - Ger mig nu på ett till försök till att få min fina päls jacka såld eftersom den har blivit för stor för mig och jag behöver pengarna till att köpa en ny jacka nu till vinter. Storlek L men passar en större M lika bra. Jackan är i väldigt bra skick eftersom jag fick den i julas och jag har använt den fåtalgånger. Det är äkta Päls på hela jackan och nypris ligger på ca 4000 kr. Går att sära på jackan i flera delar så därför är pälsen avtagbar. Väldigt varmt till vintern och framförallt vattentät.
Svart pälsjacka med huva - Mysig svart pälsjacka med huva och breda, markerade sömmar som ger en cool struktur. Jackan är fluffig och har en oversized känsla, perfekt för kalla dagar. Fodrad insida för extra komfort och värme. Passar dig som vill ha en trendig och varm look.
Svart pälsjacka med huva - Snygg svart pälsjacka med fluffig huva och pälsdetaljer vid ärmslut. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla dig varm och stilren. Jackan har en elegant design som passar till många olika tillfällen.
Svart pälsjacka med huva - Säljer en mysig svart pälsjacka med huva. Jackan har en loose passform och långa ärmar, perfekt för kyliga dagar. Den är stilren och enkel att matcha med olika outfits. Perfekt för höst och vinter! Man kan vända den ut och in! Skulle säga storlek S.
Svart pälsjacka med huva från Zara - Mjuk och fluffig svart pälsjacka från Zara med stor huva och diskreta fickor. Jackan har en enkel, clean look och är perfekt för dig som gillar att sticka ut med en cozy vibe. Passformen är normal och jackan är helsvart utan mönster.
Svart pälsjacka med huva - Mysig svart pälsjacka med huva och lång ärm. Jackan har en fluffig känsla och är fodrad på insidan för extra komfort. ❣️ Pris går att diskutera❣️
Svart pälsjacka med stor huva
Svart pälsjacka med stor huva - 89 Svart pälsjacka med stor huva - 90 Svart pälsjacka med stor huva - 91

Svart pälsjacka med stor huva

Storlek: S/M
Kategori: Jackor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nytt skick, knappt använd

Tasnim
Tasnim
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Pälsjackor, Hunter regnjacka & Moncler vinterjacka  - 1. Moncler jacka i storlek 1 (äkta kan garanteras i butik, använt skick)                                          2. Zara pälsjacka med stor luva (använt skick)  S/M 80kr
Moncler väst -  äkta moncler väst i storlek 3 (som motsvarar S-M). Jättebra skick, endast använd ett fåtal gånger. Kvitto medföljer
Gucci väska - vintage gucci väska, dma för mer info, allt medföljer
 - Calvin Klein ribbad med polo krage och kedja upptill, super snygg, sitter mer som M. Fint skick
 - Fin o mysig tröja från polo Ralph lauren med text på! Fint skick!
 - Kenzo dandelion i storlek M. Knappt använd i fint skick!  Självklart äkta
Liknande annonser
Visa alla