Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Päls- Coat jacka - Säljer min superfina jacka som du kan bära både i höst och vinter. I mycket fint skick. Storlek XS.
Päls jacka  - Säljer denna underbara jacka, där du även kan ta av ärmarna på💝 endast använd 1 gång🩷
Fusk päls jacka  - Svart fusk päls Jack från Vera Moda använd några gånger, okej sick
Päls jacka  - PRIS KAN DISKUTERAS  Kommer ej till användning längre. Osäker på märket då det var mamma som köpte den till mig.
Päls jacka  - Äkta päls jacka jättefin päls jacka kappa som har huva oversized modell. Kappan är i Kashmir blandning och jackan går att ha ut och in, och även ta bort pälsen och använda som väst. Bra skick lätt nopprig och samlats ludd
Päls jacka -  jackan köpt för 4000kr Priset kan diskuteras under snabb affär.Det är äkta päls både innuti jackan och utanpå. Jackan är i nyskick,använd under 1 vinterperiod.
Päls jacka
Päls jacka - 89

Päls jacka

Storlek: Small
Kategori: Jackor
Märke: VERO MODA
Färg: Svart

110 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jacka i fejk päls från vero Moda, fint skick storlek Small.

Anna Johansson
Anna Johansson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
slutsåld hm jacka - Quiltad jacka i mörk mullvadsbrun färg. Väldigt fin passform med knytband i midjan. Endast använd en gång och är i nyskick. Jackan är slutsåld i butik. Perfekt till både vardag och höst/vår
Arcteryx skidjacka mössa på köpet! - Arcteryx skidjacka köp jackan och du får mössan med! Modell Sl Beta nypris 5500. Perfekt för skidbacken eller för vardaglig användning!