Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Pälsjacka
Pälsjacka  - 89 Pälsjacka  - 90 Pälsjacka  - 91

Pälsjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jacka från Trendday DK. Fauxfur, mörk/ljusgrå. Pris kan diskuteras. Möts upp i Stockholm annars står köparen för frakten. Inköpt för ca 2200kr

Charlie Kristensen
Charlie Kristensen
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Pälsjacka - Supersnygg pälsjacka från Gina Tricot i nyskick med prislapp kvar så den är oanvänd. Köpte den dock från Vinted men den kom tyvärr inte till användning. Originalpris 899, skriv för fler bilder💓
Pälsjacka  - Superfin pälsjacka  Storlek 34 men den är stor i storleken så passar även en 36
Pälsjacka - Säljer denna pälsjacka från hm! Är osäker på storlek men jag på bilden är 165 och har vanligtsvis S!❤️
Pälsjacka  - Säljer en jättefin pälsjacka❤️pris kan diskuteras
Pälsjacka - Så söt rosa pälsjacka!💕
Pälsjacka  - Säljer sååå snygg pälsjacka i marinblå💙, köp på Plick! mycke bra skick! Säljer pga storleks fel!
Pälsjacka - Jättefin pälsjacka från 2000-talet i storlek S💞
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
J Lindberg bailey field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️fint skick, dock har en knapp lossnat och en annan gått sönder men märks ej!🙌Storlek L passar också M!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad kropp i polyester och stickade ärmar samt muddar. Moncler-logga på ärmen och två fickor med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har stickade svarta ärmar och klassisk Moncler-logga på armen. Materialet är en mix av dun och polyester, vilket gör den både varm och snygg. Perfekt för dig som vill ha en stilren jacka med exklusiv känsla. Pris kan diskuteras vid snabbaffär.