Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Parajumper jacka  - Dn parajumper jacka som är i storlek M och är u bra skick, har används 2 ggr och aldrig mer. Priset kan diskuteras
Parajumper jacka  - Säljer denna helt nya parajumper jackan som är perfekt nu när det börjar bli lite kallare. Den är helt ny köp för 4799 kr. Mitt pris 3500kr vid snabb affär kan priset diskuteras. Det är bara att skriva om du har fler frågor.
Parajumper jacka  - Skick 7/10 som ni ser på bilden så är dragkedjan inte svart utan grön för att när jag köpte den var den trasig och fixade den, jackan har 1 hål och den är använd. Storlek M men passar också S, Xs. Om ni har frågor det bara att skriva ingen problem!
Parajumper jacka - Säljer för min vän
Parajumper jacka - Parajumper höst/vår jacka. Bra skick. Storlek M. Pris kan diskuteras vid snabb affär. Jackan har ett litet hål vid ärmen, skriv för bilder!
Parajumper jacka  - Otroligt fin parajumper jacka perfekt till hösten. Jackan är i ett super bra skick och har inga slitage.
Parajumper jacka  - Svart parajumper jacka som inte kommer till någon användning längre!
Parajumper jacka - Säljer en svart dunjacka från parajumper, storlek s Tyvär trasig vid ena axeln men går nog laga därav säljer ja den billigt
Parajumper jacka
Parajumper jacka - 89

Parajumper jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Parajumpers
Färg: Svart

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Knappt använd , storlek m 2 märken till arm tillkommer , ett svart & en röd

Matilda
Matilda
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Olivgrön pufferjacka från DB - Jätte snygg jacka i storlek xs
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med huva och ribbstickade ärmar. Jackan har quiltad framsida, dragkedja och en praktisk ficka på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger både värme och stil. Perfekt för dig som vill ha en cool look. Storleken är M men passar även S
Olivgrön overshirt med broderier H&M - Superfin olivgrön jacka med detaljer på från hm. Perfekt nu till till hösten. I storlek S
Svart teddyjacka från Zara - Slutsåld
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.