Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Parajumper - Stilren Parajumper Parka i storlek S, helt rörfri. Denna jacka kombinerar elegans med funktionalitet och håller dig varm i alla väder. Perfekt för både vardag och äventyr. Missa inte chansen att göra den till din.  Se bild för se dom små skravankerna
Parajumper  - Parajumper köpt på johnells nyligen. Inte direkt min smak så väljer att sälja den vidare. Bra skick precis som ny. Även varm och jätte skön! För mer information meddela gärna: köpt för 9599 🤍
Parajumper väst - Västen är äkta och i storlek M men passar mer S/Xs. Den är i helt okej skick men har ett litet glapp i dragkedjan och ett mini hål på ryggen som knappats syns.
Parajumper Jacka - Jättebra skick, inte alls använd. Från para jumpers hemsida. Stl XS men passar för mindre och större stlar. köpt för 3000-4000
Parajumper jacka - En parajumper jacka i nyskick! Använd endast ett fåtal gånger, finns inga defekter. Det är en perfekt jacka nu till hösten men även våren.  Galja medföljer om så önskas💕 Pris kan diskuteras vid snabb affär Nypris ligger på 3599kr
Parajumper jacka  - Säljer denna helt nya parajumper jackan som är perfekt nu när det börjar bli lite kallare. Den är helt ny köp för 4799 kr. Mitt pris 3500kr vid snabb affär kan priset diskuteras. Det är bara att skriva om du har fler frågor.
Parajumper
Parajumper - 89 Parajumper - 90

Parajumper

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Pjs jacka använd i bra skick, Till män funkar helt okej på kvinnor

ahmed
ahmed
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart Moncler dunjacka med huva - Snygg svart dunjacka från Moncler med vit insida och stor huva. Jackan har dragkedja, praktiska fickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen och värmen. Klassisk pufferlook och riktigt skön passform.
Svart moncler cardigan - Säljer en svart cardigan  från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och ribbad krage. Klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look.
Svart Moncler dunjacka med dragkedja - Säljer en svart dunjacka från Moncler med klassisk quiltad design och dragkedja framtill. Jackan har två snedställda fickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt snygg till streetwear-stilen.
Burberry Keps - Snygg keps från Burberry med klassiskt randigt mönster i beige, svart, vitt och rött. Stor broderad TB-logga framtill. Tillverkad i 100% bomull och har justerbar rem bak. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Louis Vuitton vit bälte  - Helt nytt och oanvänt,Exklusivt Louis Vuitton bälte i vit färg med ett stilrent silverfärgat LV-spänne. Bältet har en modern och clean look med inslag av svart vid spännet. Kommer med originalförpackning, dustbag och kvitto. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Säljs pga fel storlek
Valentino Garavani sneakers - Säljer ett par helt nya och oanvända Valentino Garavani sneakers i vitt skinn med en bred svart rem över vristen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå, platt sula och snygga detaljer. Kommer med originalkartong, dustbag och tags. Säljs pga fel storlek
Canada Goose jacka - Jacka från Canada Goose med klassisk krage, två bröstfickor med lock och knäppning framtill. Jackan har det ikoniska Canada Goose-märket på vänster ärm och är tillverkad i slitstark polyester med slät insida. Använd två gånger
Liknande annonser
Visa alla