Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart dunjacka Peak Performance - Svart dunjacka från Peak Performance.      Stl 160 Fint skick
Svart dunjacka Peak Performance - Snygg svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor (ena fickan har ett hål, inget som syns på utisidan)  med dragkedja och diskret logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med allt.
Svart dunjacka från Peak Performance - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance. Jackan har en glansig yta, perfekt för kyligare men också soligare dagar.
Svart dunjacka Peak Performance - Säljer min peak performance jacka har ingen användning för den. Tror jag köpte den för ca 2000 ny. Storlek 160
Svart dunjacka Peak Performance 160 - Snygg svart dunjacka från Peak Performance i storlek 160. Jackan har huva, dragkedja framtill och ett quiltat mönster som ger en cool look. Perfekt för kalla dagar och har en stilren design med logga på bröstet.
Svart dunjacka från Peak Performance - Snygg svart dunjacka från Peak Performance med dragkedja och praktiska fickor. Perfekt för kyliga dagar med sin quiltade design som håller värmen. Jackan har en stilren look och är lätt att matcha med olika outfits.
Svart dunjacka från Peak Performance - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance storlek 160 men funkar till XS på Dam och sitter bra.
Svart dunjacka Peak Performance - Jättebra skick! Knappt använd. ❣️Säljer en svart/mörkblå dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har puffad design, ribbade muddar och diskret logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en clean, sportig look som funkar till allt. Köpt för 3199 förra året.
Svart dunjacka Peak Performance
Svart dunjacka Peak Performance - 0

Svart dunjacka Peak Performance

Storlek: 160
Kategori: Jackor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja. Jackan är quiltad och har loggan broderad på bröstet. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla värmen och ändå se stilren ut. Barnstorlek. Passar perfekt till någon som är 163cm lång.

Maria
Maria
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Nike Air Jordan 1 svart/vit/lila - Snygga Nike Air Jordan 1 sneakers i svart och vitt med lila detaljer. Klassisk high-top modell med svart snörning och ikonisk Air Jordan-logga på sidan. Ovandel i skinn och mocka. Använda men är fortfarande i fint skick, fick dem i present så vet ej vad dem köptes för men säljer dem för 900kr.
jeans från ginatricot - Svarta lowwaist boocut Jeans från ginatricot i storlek 32, använda flera gånger och är urtvättade, dem var svarta men är nu gråa, dem sitter jättefint och inget fel med dem, lite sliten på låret men inget man tänker på.
Vit cardigan jacka med guldknappar - Säljer en vit cardigan jacka med lång ärm och snygga guldknappar framtill. Jackan har en mjuk, fluffig textur och rund halsringning. Säljer den då jag aldrig använder den, den är helt ny och aldrig använd.
Svart ribbad långklänning - Supersnygg svart långklänning med guldknappar, sitter jättefint och aldrig använd.
Beige ribbad långklänning - Snygg beige långklänning med ribbad struktur och lång ärm. Klänningen har en v-ringad hals och sitter tight mot kroppen för en smickrande siluett. Den har en slits där bak, säljer den då den är för liten och aldrig kommit till användning.
Svarta kostymbyxor med raka ben - Stilrena svarta kostymbyxor med klassisk rak passform och diskreta fickor. Högmidjade i storlek 34, dem har kommits till användning men är fortfarande superfina.
Grå jeansbyxor i straight fit - Snygga grå jeansbyxor från ginatricot, passar perfekt till dem som är 160-162cm långa, använda men fortfarande jättefina.
Svarta sneakers från Michael Kors - Stilrena svarta sneakers från Michael Kors i skinn med vita sulor och svarta snören. Snygg guldfärgad MK-detalj framtill och logga på sidan av sulan. Perfekta för dig som gillar klassisk streetstyle med en touch av lyx. Använda som man ser, men fortfarande användbara. Köpta för 1800
Liknande annonser
Visa alla