Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Peak performance
Peak performance  - 89 Peak performance  - 90

Peak performance

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin jacka med några små hål men inget man tänker på

Jonssan
Jonssan
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Peak performance  - Säljer min jack då den inte kommer till användning har defekter då jag säljer billigt
Peak performance jacka - Säljer en mörkblå peak performance jacka då den inte kommer till användning längre. I storlek xs. Köpte den för 2500 kr och säljer för 1300kr då den inte är så använd och har inga defekter, pris kan diskuteras💓
Peak performance  - Säljer ett fräscht peak performance regnställ, funkar både för killar och tjejer, hör av er vid frågor
peak performance  - peak performance dunjacka i nyskick strl s men passar M med då den är oversized❤️unisex
Peak Performance  - Perfekt övergångsjacka nu i vår!  Stlk S
Peak performance Dunjacka - Snygg mörkblå dunjacka med quiltad design och fast huva. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och muddar vid ärmsluten. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med olika outfits.
Peak Performance - Marin blå peak väst Nyskick använd max 5 gånger Nypris: 1300kr Xs men funkar som s oxå
Peak performance - Jacka från peak modell frost down, dam, storlek xs. Begagnat men fint skick.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.