Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå dunjacka Peak Performance - Säljer en mörkblå dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad design och logotyp på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en klassisk, sportig look. Storlek M men passar S, perfekt jacka om man vill ha hoodie under. Nypris 4200kr
Mörkblå Peak Performance dunjacka - Säljer en mörkblå dunjacka från Peak Performance med glansig yta och huva. Jackan har dragkedja framtill och på fickorna, samt ett snyggt logomärke på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst puffer-look. Dock har dragkedjan lossnat men det går att byta ut. Köptes för 2000kr fast eftersom dragkedjan lossnat så säljs den för 400
Mörkblå dunjacka från Peak Performance - Säljer en mörkblå dunjacka från Peak Performance med svarta detaljer och huva. Jackan har dragkedja framtill, två bröstfickor med dragkedja och logga på bröstet. Fylld med 500 FP dun och har en sportig, stilren look perfekt för kalla dagar.
Mörkblå dunjacka från Peak Performance - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance. Jackan har en dragkedja framtill och en bröstficka med dragkedja.
Mörkblå dunjacka Peak Performance - Säljder denna jacka eftersom den har blivit för liten. Storlek xs. En jacka som funkar för alla årstider. Hör av er om ni är intresserade så kan pris diskuteras
Mörkblå dunjacka från Peak Performance - Säljer en mörkblå dunjacka från Peak Performance med dragkedja och huva. Rensar ur min garderob från en hel del kläder🌼 Om du ser något mer i min profil som du gillar så skickar jag med det till dig också!😊 Fler kläder kommer!
Peak Performance: Mörkblå dunjacka - Snygg mörkblå dunjacka från Peak Performance med quiltad design och huva. Jackan har dragkedja framtill och två sidofickor med dragkedja. Ett pyttigt hål fram (se bild, därav pris), i övrigt i bra skick.
Mörkblå dunjacka Peak Performance - Snygg mörkblå dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja. Jackan har ett quiltat mönster i V-form och är tillverkad i lätt och slitstark Pertex Quantum-material. Superfint skick!!💕
Mörkblå dunjacka från Peak Performance
Mörkblå dunjacka från Peak Performance - 0 Mörkblå dunjacka från Peak Performance - 1

Mörkblå dunjacka från Peak Performance

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart dunjacka från Peak Performance. Jackan har en praktisk huva och dragkedja framtill.

Juliak
Juliak
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Jätte snygg matt svart Ralph Lauren jacka perfekt för vintern och kommande snön och kylan! Etiketten finns kvar men är ej på som på bilderna! Påsen finns också kvar och både etiketten och Ralph Lauren påsen följer med! Har använts fåtal gånger. Säljs då jag fick en ny jacka i present! Storleken är S passar någon som är 170-183.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
J.Lindberg field jacka  - Hej! Jag säljer nu denna HELT nya och fantastiskt fina jackan från J Lindberg. Klassisk fieldjackedesign med fyra fickor fram till och två praktiska innerfickor vid brösten. Passform M men skulle säga att denna är M/L Kvitto tillkommer och nypris ligger på 3299kr mitt pris är endast 1399kr. Hela 1900kr rabatt. Perfekt i julklapp nu till jul. Passa på och fynda denna otroliga jackan från J Lindberg. Köp till något mer i profilen och få 50% rabatt på billigaste plagget! Vid frågor kontakta oss!
Cider jacka - Tänkte sälja denna jacka från cider med prislapp kvar! Jättefin men kommer inte till användning💗 lånad bild