Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dunjacka Peak Performance - Lite tunnare blå dunjacka från Peak Performance i storlek 170
Svart dunjacka från Peak Performance - Säljer en stilren svart dunjacka från Peak Performance. Jackan har en praktisk dragkedja och är quiltad för extra värme. Perfekt för kyliga dagar med sin långa ärmar och bekväma passform.
Peak performance dun jacka - Skit snygg marinblå peak performance dun jacka prefekt till vintern! Den är super varm och jätte skön! Använd typ 2 gånger och nypris va ca 3000kr, hår av er för mer frågor bilder mm⚡️💫🩷den är i storlek m
Mörkblå dunjacka från Peak Performance - Säljer en snygg och varm mörkblå dunjacka från Peak Performance. Jackan har en dragkedja framtill och är perfekt för kyliga dagar. Den är i mycket bra skick och passar både till vardags och utomhusaktiviteter. Helt ny och nästan o använd!
Marinblå  dunjacka från Peak Performance - Jättesnygg marinblå peak performance jacka till salu! Passar perfekt inför vintern och funkar som både vardags jacka men även skidjacka. ⛷️ Sitter jättebra och är bara använd några få gånger! Originalpriset ligger på 5000 men jag säljer min för endast 2500! 💙❄️
Peak performance dunjacka  - Peak performance mid dunjacka i S. Fint skick ❄️
Mörkblå dunjacka från Peak Performance - Säljer en mörkblå dunjacka från Peak Performance i mycket bra skick. Jackan har en dragkedja framtill och en mysig huva. Perfekt för kalla vinterdagar! Den är långärmad och har en normal passform. Supervarm och stilren, perfekt för både vardag och utomhusaktiviteter. Använt fåtal gånger, hör av dig för mer frågor!
Marinblå dunjacka Peak Performance - Säljer en marinblå dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har ett quiltat mönster och är perfekt för kyliga dagar. Snygg, sportig look och passar dig som gillar stilren design. Kom med pris förlag!
Dunjacka PeakPerformance
Dunjacka PeakPerformance  - 89 Dunjacka PeakPerformance  - 90 Dunjacka PeakPerformance  - 91

Dunjacka PeakPerformance

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin quiltad tunnare dunjacka från Peak Performance. Mörkblå stl M. Passar mig som är stl36-38. Väldigt sparsamt använd och i fint skick. Köpare står för frakt.

Lisa
Lisa
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Fjällräven jacka - En Fjällräven i bra skick, inga hål. expedition down äldre modell
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
Svart quiltad cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har två stora fickor fram, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en schysst kontrast. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig vibe.
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
Beige kappa med bälte från Gina Tricot - Snygg beige kappa från Gina Tricot i storlek XS/S. Jackan har bred krage, knappar framtill och ett knytbälte i midjan. Materialet är mjukt och känns lyxigt, perfekt för dig som vill ha en stilren look med lite extra edge.
Svart Moncler cardigan  - Nytt skick aldrig använd