Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Peak Performance
Peak Performance  - 89 Peak Performance  - 90 Peak Performance  - 91

Peak Performance

Storlek: S
Kategori: Jackor

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Peak jackan har jag använt max 3 till 4 gånger under vintern, den är i bra skick som ny. Jackan är ren, har inga fläckar eller något liknande. Den håller jätte varm. Jackan är i storlek S men går att justera vid sidorna om man vill ha den lite extra tight.

Esra
Esra
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 - Jackan är i mocka och har använts 1-2 gånger.  Jackan är som ny.
 - Päls jacka från chiquelle. Säljer den pga storleken inte passar mig. Har aldrig använt jackan då etiketten är på.
 - Svart päls jacka. Inte använt mer än 3 gånger.
 - Kappa från topshop. Använt ett par gånger.
 - Super duper snygg kappa som ny! Använt en gång.  Säljer kappan pga att jag inte använder den då den bara hänger i garderoben.  Ord pris 799 kr säljer kappan för 499 kr.
 - Köpt jackan från new yorker använt max 2 gånger.  Säljer jackan pga att jag inte använder den.
 - Köpt jackan från London. Priset kan diskuteras vid snabb affär.
 - Köpt kappan från Lindex. Använt några gånger.
 - Köpt jackan från new yorker, använt ett par gånger.
 - Använt max 2-3 gånger, säljer jackan för att jag inte använder den.
Liknande annonser
Visa alla