Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Peakperformance - Lite hål här och där men det syns knappt:)
Peakperformance - Peakperformance jacka den passas extremt bra just nu på vintern eftersom d börja bli lite kall!
PeakPerformance - PeakPerformance jacka i storlek S, bra skick och knappt använd
Peak performance  - Jacka. Storlek S. Ny pris 2k
Peakperformance  - Bra skick pris kan diskuteras i dm
Peak performance - Peak performance jacka till barn med lite smutsiga fläckar som enkelt går bort med papper och tvål. Storlek 160 och i almänt bra skick. Skicka om ni har fler frågor och priset är diskuterbart!!
Peak Performance jacka - Svart pufferjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design och logga broderad på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look som funkar till det mesta.
PeakPerformance
PeakPerformance - 89

PeakPerformance

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Peak Performance jacka i nyskick. Köpt för 2899kr. Storlek S i herr

Anton
Anton
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Levis jacka - Levis jeansjacka i nyskick. Använd 2 gånger. Köpt för 1099kr
Silverhalsband - Säljer mitt silverhalsband jag inte använder längre. Köpt för 2200kr och kvitto finns såklart!
Liknande annonser
Visa alla