Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinterjacka Peak Performance - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design och två sidofickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en clean look som funkar till det mesta.
Peak performance vinterjacka - Vinterjacka från peak performance i storlek S, knappt använd och det finns inga tecken på användning. Modellen heter local pka och nypris är ca 4 000. Finns egna bilder också
 Peak Performance vinterjacka - Svart dunjacka från Peak Performance. Använt i en vintersäsong. Nypris på denna jacka är 4600kr. Vuxenstorlek så den passar även M
Vinterjacka Peak Performance - Säljer en svart vinterjacka från Peak Performance med huva och dragkedja. Jackan är tjockt vadderad och har en clean look utan synliga detaljer förutom den diskreta loggan på bröstet. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla värmen. Köpte den i november 2024. Nypris ligger på runt 5000 kr.
Peak Performance vinterjacka - Perfekt vinterjacka i mycket bra skick! Storlek S i mycket bra condition Nyskick och väldigt billig
Peak performance vinterjacka  - En dunjacka av märket peak prefomance. Perfekt för dig som vill hålla dig varm på vinter men även vara stillren. Har dock en lagning på magen och därav priset.
Svart vinterjacka från Peak Performance - Säljer en svart, stilren dunjacka från Peak Performance, modell Rivel Down Jacket. Jackan har en puffig design, huva och hel dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har en clean look som passar till det mesta. Väldigt bra skick. Original pris 4 200kr.
Liam jonsson

Vinterjacka peak performance

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Riktigt skön och varm vinterjacka. Inga defekter.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med fransar och knappar  - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika detaljer med virkade fransar och tofsar i beige längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och bohemisk vibe.
J.Lindberg fieldjacka - Säljer denna riktigt feta mörkblå J.Lindberg jacka, något tjockare så perfekt för kyligare dagar❄️ || Storlek: L || Skick; 7,5/10, Missfärgning (Bild 5) ,märks inte direkt under användning. En ficka har en lagning. || Pris: 649kr || Om du är osäker på storlek skickar jag mått!
Mörkblå pufferjacka med huva - Snygg mörkblå pufferjacka från Save The Duck med stor vadderad huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad look, lång ärm och diskret logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Pile Jacka - Supergosig jacka som tyvärr inte kommer till användning längre, säljer den endast vid ett bra bud så kom med prisförslag🥰
Bomberjacka - Säljer en grå bomberjacka. Lite oversize  .
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka
Pris kan diskuteras!! - Säljer den här superfina ljusrosa vinterjackan! Köpte på Zalando, märket ragwear, för ca 2 veckor sen för 1900kr. Säljer då jag köpte för stor storlek. Den är jätte mysig och varm, pris kan diskuteras!💗