Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
PeakPerformance jacka  - Hej! Jag säljer min PeakPerformance jacka för jag har köpt en ny💖 Köpt förra vintern och inga skador eller så. Köpt för 4200kr men säljs för 2500kr✨ Storlek L men sitter som en M🥰
Peakperformance jacka - Svart dunjacka från Peak Performance i storlek S. Jackan har huva, quiltad design och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har en clean look som funkar till många stilar. Materialet är syntet och dun, vilket gör den både lätt och varm.
Peak Performance Jacka  - Detta är en Peak jacka som är väldigt varm och bra fodrad för en kall vinterdag. Avtagbar luva och många fickor. Nypris ca 4-5 tusen. Använd fåtal gånger!
PeakPerformance jacka - Hej! Jag säljer min peakPerformance jacka 1000 för vill få sålt den snabbt
Peak performance jacka - Denna peak performance jacka är i väldigt bra skick enligt mig och är väldigt snygg och populär
Peak performance jacka  - Superfin peak performance jacka  i Storlek S. Använder ej längre så därför säljs den. Väldigt skön och varm perfekt till vintern 🫶🏼
Peak performance jacka - Säljer min fina och sköna peak performance jacka då jag köpt en ny jacka. Den är mycket sparsamt använd och har inga defekter. Storlek M, men passar mig med S. Köpt för 2400kr. Skriv för frågor eller bilder❤️pris kan diskuteras!
Peakperformance jacka
Peakperformance jacka - 89 Peakperformance jacka - 90 Peakperformance jacka - 91

Peakperformance jacka

Storlek: XL
Kategori: Jackor

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt fel fri storlek Xl säljs på grund av att den har blivit för stor på mig

Gustav
Gustav
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
slutsåld hm jacka - Quiltad jacka i mörk mullvadsbrun färg. Väldigt fin passform med knytband i midjan. Endast använd en gång och är i nyskick. Jackan är slutsåld i butik. Perfekt till både vardag och höst/vår
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
Arcteryx skidjacka mössa på köpet! - Arcteryx skidjacka köp jackan och du får mössan med! Modell Sl Beta nypris 5500. Perfekt för skidbacken eller för vardaglig användning!
Blå dunjacka från Fjällräven - Blå dunjacka från Fjällräven med stor huva, gula snören och klassisk logga på bröstet. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och tryckknappar framtill. Perfekt för kalla dagar och har en schysst, puffig look. Helt ny helt, oanvänd, inga märken eller ngt. Kvitto och förpackning saknas