Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Peak performance  - Säljer en grå dunjacka från peak performance med huva och dragkedja. Jackan har en quiltad design och är perfekt för kyligare väder. Den har långa ärmar och två fickor med dragkedja framtill fläckar tillkommer men inget som syns så tydligt därav priset
Peak performance  - Säljer vinterjacka från peak performance i storlek xs! Nypris 2999 säljer för 1250kr. Jackan är i mycket bra skick och har inga defekter.
Peak performance - Peak performance jacka till barn med lite smutsiga fläckar som enkelt går bort med papper och tvål. Storlek 160 och i almänt bra skick. Skicka om ni har fler frågor och priset är diskuterbart!!
Peak performance  - Säljer min jack då den inte kommer till användning har defekter då jag säljer billigt
Peak Performance  - Svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design och är lättviktig, perfekt för kyliga dagar. Klassisk passform och diskret logga på bröstet. Snygg och funktionell för både stad och natur.
peak performance  - peak performance dunjacka i nyskick strl s men passar M med då den är oversized❤️unisex
Peak performance väst - Säljer nu min peak väst eftersom att den inte används. Västen är köpt för ca 1800 och är i storlek Xs. Kan mötas up eller frakta ifall så önskas. Köparen står för frakten.
Peak performance
Peak performance - 89

Peak performance

Storlek: XS
Kategori: Jackor

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Strl. Xs, marinblå. Inga skador.

Matilda Brand
Matilda Brand
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Jätte fin skick / för att delta i tävlingen behöver ni följa på Plick och lika alla annonser i min profil/ vinaren dras 4 februari. Hör av er gärna för frågor
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
grön jacka från Nelly - Snygg jacka från Nelly som inte säljs längre. Köpt för 600.