Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Peak Performance Dunjacka - Säljer en mörkblå dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja. Jackan har ett quiltat mönster och logga på bröstet samt ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Passar dig som vill ha en stilren och funktionell jacka. Storlek S. 90% ankdun 10% ankfjäder. Jackan är i väldigt fint skick och har inga täcken på användning.
Blå dunjacka från Peak Performance - Säljer en blå dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har ett stilrent, quiltat mönster och logga på bröstet. Perfekt för kyligare dagar och enkel att matcha med olika outfits.
dunjacka från Peak Performance - Säljer en dunjacka från Peak Performance perfekt för kyliga dagar. Den är tillverkad i ett slitstarkt material och har en bekväm passform. Den har två små hål
Mörkblå dunjacka från Peak Performance - Säljer en snygg svart dunjacka från Peak Performance. Den är perfekt för kalla dagar med sin quiltade design och praktiska huva. Jackan har en dragkedja framtill och är i mycket bra skick. Perfekt för både höst och vinter!
Dunjacka Peak Performance - Lite tunnare blå dunjacka från Peak Performance i storlek 170
Blå dunjacka från Peak Performance - Säljer en snygg blå dunjacka från Peak Performance. Den är perfekt för kyliga dagar med sin quiltade design och dragkedja framtill. Jackan har en hög krage för extra värme och är i väldigt bra skick. Passar perfekt för höst och vinter! Köpte den för nått år sedan för runt 3000kr och den är sparsamt använd. (Storleken är L men passar även perfekt för M. Och pris kan diskuteras lite… Skriv för mer info
Blå dunjacka från Peak Performance - Säljer en snygg blå dunjacka från Peak Performance. Jackan har en dragkedja framtill och en praktisk huva. Perfekt för kyliga dagar med sin quiltade design som håller värmen. Den är i mycket bra skick och passar perfekt för höst och vinter.
Svart dunjacka från Peak Performance - Säljer en stilren svart dunjacka från Peak Performance. Jackan har en praktisk dragkedja och är quiltad för extra värme. Perfekt för kyliga dagar med sin långa ärmar och bekväma passform.
Peak Performance blå dunjacka
Peak Performance blå dunjacka  - 0 Peak Performance blå dunjacka  - 1 Peak Performance blå dunjacka  - 2 Peak Performance blå dunjacka  - 3 Peak Performance blå dunjacka  - 4

Peak Performance blå dunjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg blå dunjacka från Peak Performance. Använd några månader så den är nästan nyskick förutom ett hål i fickan (sista bilden). Nypris 2900 kr. Jag är 183 och den är på gränsen till kort.

Douglas
Douglas
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Rosa trekvartsärmad jacka - Såå söt rosa trekvartsärmad jacka perfekt nu i vår!! Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
Stickad bomberjacka  - Mysig beige teddyjacka med dragkedja framtill och avslappnad passform. Jackan har en fluffig struktur och är perfekt för kyligare dagar. Passar dig som gillar en oversized look och vill ha något både snyggt och bekvämt.
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar, rund halsringning och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look med exklusiv känsla.
J.lindberg field jacka - Säljer nu denna riktigt schyssta field jacka från J.lindberg. Storlek M och modellen är 183 och väger ish 68kg. Hör av er vid minsta fråga! //degge
Grå quiltad Zara jacka - Jättefin quiltad jacka från zara, konditionen är som på bilderna💗
Hollister overshirt - Tja! Säljer nu denna sjukt snygga Hollister overshirt. Skick 8.5/10 riktigt bra utan synliga defekter. Modellen är 181 och väger 68kg men passar allt mellan 170-181cm. Hör av er vid minsta lilla fundering!