Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart pufferjacka från Peak Performance XS
Svart pufferjacka från Peak Performance XS - 0 Svart pufferjacka från Peak Performance XS - 1 Svart pufferjacka från Peak Performance XS - 2 Svart pufferjacka från Peak Performance XS - 3 Svart pufferjacka från Peak Performance XS - 4

Svart pufferjacka från Peak Performance XS

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Färg: Svart
Skick: Bra skick

400 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Svart pufferjacka från Peak Performance i storlek XS. Jackan har hög krage, två sidofickor med dragkedja och quiltad design. Materialet är syntet och dun, perfekt för kalla dagar. Snygg och enkel stil som funkar till många outfits. Har en liten lagning på ärmen som knappt syns men tog kort på den. Jag är 164 cm lång

Hanna Åslund
Hanna Åslund
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart pufferjacka Peak Performance XS - Säljer en svart pufferjacka från Peak Performance i storlek XS. Jackan har huva, dragkedja framtill och är tillverkad i syntetmaterial. Perfekt för kalla dagar och har en klassisk, enkel look. Det finns ett synligt hål som man kan säkert laga men resten av dom på armen är ej synliga . annars väldigt fint skick
Svart pufferjacka Peak Performance XS - Svart pufferjacka från Peak Performance i storlek XS. Jackan har quiltad front, huva och hel dragkedja. Snygg och sportig look med diskret logga på bröstet och ärmen. Perfekt för kyliga dagar när du vill hålla stilen.
Svart pufferjacka Peak Performance XS - Säljer en svart pufferjacka från Peak Performance i storlek XS. Jackan har huva, dragkedja framtill och två sidofickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg
Svart pufferjacka från Peak Performance - Säljer en svart pufferjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad design, ribbade muddar och logga på bröstet samt ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till jeans eller mjukis.
Svart Peak Performance pufferjacka - Pris diskuteras!!!! Därför står de 1kr. Svart pufferjacka från Peak Performance med huva och dragkedja. Jackan har en stilren design med diskret logga på bröstet och quiltad insida. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med allt. Snygg och funktionell för dig som gillar streetwear.
Svart pufferjacka från Peak Performance - Säljer en svart pufferjacka från Peak Performance med huva och diskret logga på bröstet och ärmen. Jackan är vadderad och har en klassisk pufferlook som håller dig varm under kalla dagar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig vinterjacka.
Svart pufferjacka från Peak Performance - Säljer en svart pufferjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad design, ribbade muddar och snörning vid huvan. Perfekt för kalla dagar och har en snygg, lite loose passform. Har en defekt ( sista bilden) Måste skriva till mej innan köp!❤️❤️
Svart pufferjacka från Peak Performance - Svart Peak Performance dunjacka med huva. Frost down puffer modellen (den tjockare alltså). Går att dra åt längst ner också. Använd men inget alls fel på den. Kostar 4200 ny
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Grön camo overshirt med knappar - Snygg militärgrön overshirt i camomönster med två bröstfickor och knäppning framtill. Jackan är i bomull och har en avslappnad passform, perfekt att slänga över en hoodie. Långärmad och med klassisk krage. Funkar perfekt för sena sommarkvällar samt utgångar. Jackan är i 9/10 skick och säljs inte längre på hemsidor.