Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Röd Peak Performance dunjacka XS
Röd Peak Performance dunjacka XS - 0 Röd Peak Performance dunjacka XS - 1 Röd Peak Performance dunjacka XS - 2 Röd Peak Performance dunjacka XS - 3 Röd Peak Performance dunjacka XS - 4

Röd Peak Performance dunjacka XS

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Färg: Röd
Skick: Bra skick

1200 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Säljer en röd dunjacka från Peak Performance i storlek XS. Jackan har huva, två sidofickor med dragkedja och snyggt vitt logotryck på bröstet och huvan. Insidan av kragen är fodrad med mjukt grått tyg.

Fanny Norin
Fanny Norin
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Röd dunjacka Peak Performance XS - Riktigt snygg röd dunjacka från Peak Performance i storlek XS. Jackan har huva, dragkedja och är quiltad för extra värme. Perfekt för kyliga dagar och har en sportig vibe. Logga på bröstet och ärmen. Fylld med certifierat dun. Helt ny säljer då den va för liten, taggarna sitter kvar
Peak Performance dunjacka XS röd/orange - Peak Performance dunjacka i storlek XS med schysst färgblock i rött och orange. Jackan har huva, hel dragkedja och snyggt mönstrad quiltning. Perfekt för kalla dagar och riktigt lätt att bära. Logga på bröstet och ärmen.
Röd dunjacka Peak Performance S - Säljer en röd dunjacka från Peak Performance i storlek S. Jackan har huva, dragkedja framtill och en bröstficka med zip. Den är quiltad och har en sportig look, perfekt för kalla dagar. Märket syns på bröstet och ärmen. R&D-logga på huvan.
Röd dunjacka från Peak Performance - Snygg och varm röd dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja. Perfekt för kyliga dagar.
Röd dunjacka från Peak Performance - Säljer en snygg röd dunjacka från Peak Performance i storlek XS. Jackan har en huva och dragkedja framtill. Mer av en vårjacka. Den är lätt och smidig att bära. Endast använd 3 ggr. Aldrig tvättad. Som ny. Nypris 2900
Röd Peak Performance dunjacka - Snygg röd dunjacka från Peak Performance med vitt blommigt mönster. Jackan har dragkedja, snörning i huvan och långa ärmar med svarta muddar. Perfekt för kalla dagar och vintersäsongen.
Röd Peak Performance dunjacka med huva - Säljer en röd dunjacka från Peak Performance med huva och svarta detaljer. Jackan har lång ärm, två sidofickor med dragkedja och en snygg logotyp på vänster ärm. Jackan är i väldigt gott skicka och säljs då den inte används längre❣️st 170/xs-s
Vinröd dunjacka Peak Performance XS - Snygg vinröd vinterjacka från Peak Performance i storlek XS. Jackan har huva, dragkedja framtill och en bröstficka med dragkedja. Perfekt för kalla dagar med sin quiltade design och stilrena look. Passar dig som gillar funktion och stil i ett
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️