Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Peak jacka - Säljer en Peak Performance frost down jacka i storlek 170 då dragkedjan inte fungerar och därför köpt en ny. Jättefint skick i övrigt, enda är som sagt att dragkedjan inte fungerar därav bra pris. Kostar ca 700 att byta dragkedja. Överlag den bästa dunjackan enligt mig!😙
Peak jacka  - Ny skicka inga hål eller nått
Peak jacka - Svart jacka från peak performance. Jackan är i väldigt bra skicka fast jag haft den länge. Jackan är i storlek 170 men passar mig som har S vanligtvis. Priset går att diskuteras 💞💞
Peak performance jacka - Din peak vinter jacka i xs, bra skick! Pris kan diskuteras
Peak Performance jacka  - Peak jacka i bra skick. Använd ganska många gånger. Varm och perfekt till vinter💕
Peak performance jacka - Säljer min jacka i mycket bra skick! Skicka privat för egna bilder💞💞
Peak performance jacka - Säljer en peak performance jacka då den aldrig kommit till användning, är i ett jättefint skick, går även att dra in i midjan och är i storlek xs, pris kan diskuteras, skriv om man vill ha fler bilder 💕
Peak jacka  - Peak jacka köpt för några år sedan men inte använd någonting på lång tid💗 Säljer 550 frakt ingår 😚
Peak jacka
Peak jacka  - 89 Peak jacka  - 90

Peak jacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Färg: Svart

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min jacka i storlek xs endast använd under vintern. Inga defekter storlek XS. Köpte för 2700kr säljer för 1500 elelr bud.

Stina
Stina
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - 9.5/10
Massimo dutti dunjacka - Jag säljer den här Massimo dutti jackan som knappt är använd och i jättebra skick!!!
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Rutig croppad kavaj med stora knappar - Snygg rutig kavaj i grått och vitt med croppad passform och stora svarta knappar framtill. Jackan har bred krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som gillar en trendig och chill stil. Materialet känns som bomull och polyester.
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Overshirt Beige  - Riktigt fet och perfekt för att fylla ut outfits, skriv vid fundering🙌