Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dunjacka Peak Performance  - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance i mycket bra skick. I storlek M, men skulle säga att det är som en S. Säljer för 750kr
Dunjacka peak performance - Säljer en svart jacka från peakperformance som jag använd några gånger nu i vinter. finns inga defekter på den som är synligt. Nypris va 3990 men säljer den för 2700 och mindre vid snabb och smidig affär
Svart dunjacka från Peak Performance - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance med huva och flera praktiska fickor. Jackan har quiltad insida, dragkedja och knappstängning framtill. Perfekt för kalla dagar och har en clean, sportig look.
Peak performance dunjacka - Säljer min peak performance jacka storlek 34/36. Kom med prisförslag
Svart dunjacka från Peak Performance - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad design och är perfekt för kalla dagar. Snygg, enkel och riktigt varm med klassisk look och diskret logga på bröstet.
Svart dunjacka Peak Performance - Svart dunjacka från Peak Performance, modell Snowline J. Jackan har röda detaljer vid fickorna och på huvan, broderad logga på axeln och dragkedja framtill. Yttermaterial i polyamid och fyllning av 80% dun och 20% fjäder. Perfekt för kalla vinterdagar. Nypris 4800:-
Svart dunjacka från Peak Performance - Säljer en mörkgrön dunjacka från Peak Performance i mycket bra skick. Jackan är perfekt för vintern med sin varma och puffiga design. Den har en dragkedja framtill och en praktisk huva för extra skydd mot kylan. Passar både till vardags och utomhusaktiviteter. Använd endast 7 gånger max. Helt ny skick inga märken eller defekter.
Peak Performance dunjacka - Dunjacka i fint skick från Peak Performance
Peak performance dunjacka
Peak performance dunjacka  - 89

Peak performance dunjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Svart

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En dunjacka från peak performance i storlek M. Köpte den förra hösten och den är endast använd ett fåtal gånger säljer den då jag inte använder den. Jackan har inga fel och är i bra skick. Den är köpt för 2000kr

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Lyle scott jacka för barn  - En fin höst/vår jacka för pojkar. Den är använd ett par gånger men är ändå i bra skick inga skador eller fläckar. Den säljs för att den inte längre passar. Ja skulle säga att jackan passar även folk som har storlek S/M
Juicy dress - Säljer min juicy dress som är i väldigt bra skick bara använd ett fåtal gånger. Säljer hela dressen men man kan köpa bara byxorna eller bara tröjan.
Helly Hansen vinterjacka Dam - Helly Hansen vinterjacka köpt för 2200kr och väldigt bra skick den är bara använda ett fåtal gånger förra vintern. Inga skador eller fläckar på jackan. Den är i storlek M men kan passa storlek S då den är tjock o varm. Pris kan diskuteras vi snabb affär
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →