Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Läder / skinn jacka  - Super snygg biker jacka / läder jacka från bikbok. Nypris 899kr, slutsåld och använd cirka 2 gånger. Jätte fin till hösten, perfekt oversized och går att ha över axlarna eller på. Jag har S vanligtvis.
Äckta läder jacka  - Riktigt snygg skinnjacka från zara med äckta läder, den är helt ny
Läder jacka - 100%Läder jacka från kaos by auluna.  Köpt för ca 15 år sedan. Cool jacka i gott skick!
Läder jacka - Super cool läder/ bikerjacka, perfekt nu för vår💕
Äkta läder jacka  - Vintage läderjacka från tocco  (Frakt pris diskuteras)
Skinn jacka  - En super fin jacka men tyvär tappat bort bandet till 120 kr inräknad frakt
Skinn jacka  - Figursydd trendig skinn jacka 💕
Skinn/läder jacka oanvänd
Skinn/läder jacka oanvänd - 89 Skinn/läder jacka oanvänd - 90 Skinn/läder jacka oanvänd - 91

Skinn/läder jacka oanvänd

Storlek: 56
Kategori: Jackor
Färg: Svart

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Det var dags att rensa i garderoben och fick se denna godingen som knappt är orörd som kan säkert ha lite värde i sig… Det hoppas vi på! Är det några frågor så är def bara att fråga på :) Både innerfickor och utefuckor och inga skavanker.

Alexander Olsson
Alexander Olsson
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla