Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart pufferjacka från Prada - Säljer en svart, glansig pufferjacka från Prada med huva och flera dragkedjeförsedda fickor. Jackan har en röd detalj med Prada-logga på bröstet och är tillverkad i polyamid med graphene padding. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt modern vibe.
Prada pufferjacka - Säljer min Prada Dunjacka. Storlek 52 vilket motsvarar XL. Passar folk som bär L-XL. Marinblå färg.  Använd 3-4 gånger och är som i nyskick. Nypris 10000kr
Marinblå pufferjacka Prada - Snygg marinblå pufferjacka med huva och dragkedja av märket Prada. Jackan har en quiltad design och en logotyp på bröstet. Perfekt för kyliga dagar.
Svart pufferjacka från Prada - Säljer en svart pufferjacka från Prada i storlek M. Jackan är gjord av 100% återvunnen polyester och är vattentät. Den har en stor huva och dragkedja framtill. Perfekt för kalla vinterdagar! Notera att det finns en liten reva på ena ärmen.
Mörkblå pufferjacka från Rains - Mörkblå pufferjacka från Rains i storlek S. Jackan har huva, dragkedja framtill och är tillverkad i syntetmaterial som är både vattentätt och vindtätt. Den är isolerad och har en clean, oversized look med långa ärmar och praktiska fickor.
Mörkblå Prada väst - Ny oanvänd väst från Prada med lappen kvar och med diskret logga på bröstet och dragkedjor på fickorna.
Mörkblå pufferjacka från Lexington - Säljer en snygg mörkblå pufferjacka från Lexington. Jackan har en dragkedja framtill och en mysig huva. Perfekt för kyliga dagar med sin vadderade design. Den är både stilren och funktionell. Helt nya använd fåtal gånger. Finns liten skada på jackan vid knapparna  nere som spänner till jackan. Bild kan skickas via dm om man vill se. Sitter som en s i storlek passar både folk i xs och s.
Mörkblå pufferjacka från Prada
Mörkblå pufferjacka från Prada - 0 Mörkblå pufferjacka från Prada - 1 Mörkblå pufferjacka från Prada - 2 Mörkblå pufferjacka från Prada - 3

Mörkblå pufferjacka från Prada

Storlek: 48
Kategori: Jackor
Märke: Prada
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

3500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nypris ca: 16000kr Säljer en mörkplå pufferjacka från Prada med dragkedja och tryckknappar. Jackan har en klassisk design med långärmade ärmar och en hög krage. Den är tillverkad i ett glansigt nylon och har Pradas logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar.

Alexander Lewenhaupt
Alexander Lewenhaupt
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Massimo dutti dunjacka - Jag säljer den här Massimo dutti jackan som knappt är använd och i jättebra skick!!!
Moncler cardigan  - 9.5/10
Rutig croppad kavaj med stora knappar - Snygg rutig kavaj i grått och vitt med croppad passform och stora svarta knappar framtill. Jackan har bred krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som gillar en trendig och chill stil. Materialet känns som bomull och polyester.
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Svart pufferjacka från Massimo Dutti - Svart pufferjacka från Massimo Dutti som är sjukt eftertraktad! Går ej att köpa längre och är prefekt till vintern❤️
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Overshirt Beige  - Riktigt fet och perfekt för att fylla ut outfits, skriv vid fundering🙌