Alla kategorier > Jackor
Svart Prada jacka
Svart Prada jacka  - 0

Svart Prada jacka

Storlek: 50
Kategori: Jackor
Märke: Prada
Färg: Svart
Skick: Bra skick

10000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart Prada jacka i ganska bra skick, en av fickorna har sömmen låsnatt i så den är inte hel i fickan men funkar endå. Ny pris för den ligger på 30 tusen.

Erik
Erik
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Prada jacka  - Säljer min Prada jacka för har ingen användning av den längre ny pris ligger på 13 599kr. Priset kan diskuteras vid snabb affär
Svart quiltad jacka från Prada - Säljer en svart quiltad jacka från Prada med dragkedja framtill och hög krage. Jackan har ett diskret märke på bröstet och ärmar i mjukare material. Snygg och stilren design som passar perfekt till höst och vinter.
Prada jacka  - Fungerar både för kvinnor och killar de e en unisex modell som original pris kostar runt 31.000kr Priset kan diskuteras 👌✅
Svart bomberjacka från Prada - Svart bomberjacka från Prada med klassisk siluett och ribbade muddar. Jackan har dragkedja framtill, hög krage och ikonisk Prada-logga i metall på bröstet och ryggen. Tillverkad i slätt syntetmaterial som ger en clean och modern look.
Svart pufferjacka från Prada - Säljer en svart, glansig pufferjacka från Prada med huva och flera dragkedjeförsedda fickor. Jackan har en röd detalj med Prada-logga på bröstet och är tillverkad i polyamid med graphene padding. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt modern vibe.
Prada jacka vintage  - Köpte den 2019 för 22.000kr den har gått upp i värde oxå eftersom det är en vintage moddel som inte säljs längre pga att det är deras gammla kollektion proset går inte att diskutera
Svart dunväst från Prada - Svart dunväst från Prada med klassisk röd logga på bröstet. Västen har dragkedja framtill och flera praktiska fickor med dragkedja. Snygg och stilren design som passar perfekt till lager-på-lager. Materialet är slätt och känns lyxigt.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Fjällräven jacka - Säljer nu en down lite cropped expedition dam jacka i nyskick! Storlek M men sitter som S! Hör av er vid frågor eller intresse!🫶🤗
Brun trenchcoat från NA-KD - Snygg brun trenchcoat från NA-KD med klassisk dubbelknäppning, långa ärmar och bälte i midjan. Storlek 36
SKIT SNYGG JACKA🤩🤩 - (Lånade bilder) Säljer den perfekta jackan som passar för både hösten och våren. Knappt andvänd, inga skador. Pris kan diskuteras då jag försöker få den snabb såld💖
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och en klassisk, stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Lätt att matcha och riktigt trendig.
Svart cape kappa - Stilren svart cape-kappa med vida ärmar och knytskärp i midjan. Hög krage med knappstängning framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och elegant look. Väldigt skön och passar alla outfits.