Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
SKINNJACKA PRIMEBOOTS
SKINNJACKA PRIMEBOOTS - 89 SKINNJACKA PRIMEBOOTS - 90 SKINNJACKA PRIMEBOOTS - 91

SKINNJACKA PRIMEBOOTS

Storlek: S
Kategori: Jackor

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en jättefin skinnjacka från Primeboots! Äkta läder! Nypris: 3000, säljer pga för liten!

Cajsa
Cajsa
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Primeboots skinnjacka  - Sjukt cool, kort skinnjacka från primeboots
Primeboots skinnjacka - Äkta skinnjacka från Primeboots. Använd men fortfarande i fint skick förutom det som syns på bild nr 3. Guldetaljer. 🤗❤️  Inköpt för runt 3000kr men säljs billigt för jag vill bli av med den.
Primeboots skinnjacka - Begagnat skick, fin framifrån och bakifrån men har slitningar på underarmen dock inget som syns när man har på sig jackan. Nypris 4500kr
Skinnjacka Primeboots - Äkta läderjacka från Primeboots. Använd men väldigt fint skick.  Nypris ca 5000kr.
Skinnjacka från Primeboots - Storlek 40 dock liten i storleken så mer som en 38. Använd enstaka gång så i toppskick. Inköpt på Raglady Nypris 3500:-
Svart skinnjacka PrimeBoots - Snygg svart skinnjacka från PrimeBoots med coola quiltade detaljer på axlar och ärmar. Jackan har dragkedjor framtill och vid ärmslut. Tyvärr har sömmen gått sönder inuti jackan, de går nog att laga. Inget som syns dock när man har på sig den. Äkta skinn.
Skinnjacka primeboots  - Svart jacka i äkta skinn från primeboots. Inga defekter förutom en liten reva i fodret på insidan, ca 1cm. Absolut inget som stör varken funktion eller utseende. Skinnet och dragkedjorna är i gott skick. Strl 40 men mer som S
Primeboots Allegra black skinnjacka - Primeboots Allegra black skinnjacka i nyskick stl 38, endast använd två gånger. Detta är deras exklusivare jacka i det kraftigare lädret, med svarta detaljer. Säljer den endast för att jag har en nästan likadan och därför ej kommit till användning.  Grym passform och en riktig klassiker!  Nypris: 3699kr, kvitto finns, inköpt på Raglady.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M på lappen men passar XS. Måttet från toppen av axeln till botten av plagget är 62 cm. Hör av dig vid frågor.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform