Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Puffer jacka
Puffer jacka  - 89 Puffer jacka  - 90 Puffer jacka  - 91 Puffer jacka  - 92

Puffer jacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Är 170cm Gammal jacka men aldrig använd!!!

Nadia💕✨
Nadia💕✨
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
PU oversized blazer  - Läder kavaj i bra skick  Är själv 170cm lång
Vintage läder jacka  - Är 170cm  En vintage läderjacka i storlek XL
Nike set  - Storlek på Hoodie är M  Storlek på byxor är M  Säljer dessa tillsammans!  Perfekt för en ocersized look, är själv 170 och dom satt super bra!
Läder topp - Snygg svart korsett i skinnimitation med dragkedja bak.
Crop topp - Stretchig croptopp med anime eyes
Jeans  - Snygga blå jeansbyxor från Stradivarius. Byxorna har en rak passform och är perfekta för en avslappnad stil. De har en traditionell femficksdesign och stängs med dragkedja och knapp, jag är 170cm men säljer byxorna eftersom de inte täcker mina fötter
Soft touch Klänning - Ny oanvänd klänning från ginatricot, passar i storlekar XS-M. Är 170cm för referens
BERSHKA klänning - Superfin kortklänning från Zara i ljusrosa med volanger och omlottkänsla. Klänningen har tunna axelband, v-ringning med knyt och flera lager volanger som ger en flowy look. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Liknande annonser
Visa alla