Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
NAKD, vadderad Pu jacka - Croppad vinterjacka från NAKD. Vadderad med dragsko. Köptes in i oktober 2020 och är nu slutsåld på NAKD sida. Minst 300 eller bud 🤍⛄️ tråd på ryggen som gått upp men inget man tänker på
Vadderad pu jacka - Nu säljer jag min vita pu jacka från nakd som är helt slutsåld, i bra skick men har några små märken vid armarna som knappt syns, hör av dig för fler bilder💞i storlek 36 350kr+frakt
PU-skjorta/jacka - Ett jättefina plagg som inte används längre som nu säljs vidare.
PU jacka - Säljer nu min fina vinterjacka från NAKD i pu skinn, superfin modell. Den är köpt för 2 år sen men fortfarande i ett bra skick🫶🏼 Nypris 879kr☺️ ANVÄND KÖP NU FÖR GRATIS FRAKT TILL O MED 18 APRIL
PU jacka  - Svart PU jacka från NA-KD i storlek 38  Ena ”hållaren” har lossnat i ena änden, går lätt att bara sy dit igen.  Inköpt för 1179kr förra månaden
Pu jacka - En vinterjacka från nakd i storlek 34. Sparsamt använd och inga defekter💓 säljer då jag är sugen på nått annat. Köptes för ca 799kr! Kan fixa fler bilder men är inte hemma just nu😁
Vadderad Pu-jacka
Vadderad Pu-jacka - 89 Vadderad Pu-jacka - 90

Vadderad Pu-jacka

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Märke: NA-KD
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skitsnygg! Använd två höstar men jag har tagit hand om den så den är i superskick! Nu letar jag ny ägare för denna assnygga jacka! Den är varm och superskön. Skriv privat för fler bilder

Lidia
Lidia
(25)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
Beige trenchcoat från H&M med bälte - Stilren beige trenchcoat från H&M med dubbelknäppning, bred krage och bälte i midjan. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och klassiska detaljer som axelklaff och slät finish. Perfekt för dig som gillar en tidlös look.
Mörkgrå dunjacka från Canada Goose - Säljer en mörkgrå dunjacka från Canada Goose med huva och flera praktiska fickor. Jackan har en stilren look med svarta detaljer, patch på ärmen och stängs med både dragkedja och knappar. Perfekt för kalla dagar och riktigt varm.