Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart pufferjacka
Svart pufferjacka - 89 Svart pufferjacka - 90 Svart pufferjacka - 91 Svart pufferjacka - 92 Svart pufferjacka - 93

Svart pufferjacka

Storlek: 170 / 14Y+
Kategori: Jackor
Märke: Lindex
Färg: Svart

150 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Passar bra på mig som är 164cm. Pris kan diskuteras! Perfekt nu till vintern. Skicka privat om några frågor 💕

Sol ❤️
Sol ❤️
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart pufferjacka  - Säljer en svart pufferjacka med huva som har glansig yta. Jag själv har inte storlek L men har använd den eftersom den kan vara ”baggy/oversized” om man vill det.  Perfekt för kalla dagar.
Svart pufferjacka från Lindex - Säljer en svart pufferjacka från Lindex i storlek EUR 170. Jackan är vattenavvisande och perfekt för kyliga dagar. Den har långa ärmar och en dragkedja framtill. Passar både till vardags och lite mer avslappnade tillfällen. Saknar luva
Svart pufferjacka - Säljer för har köpt en ny och denna kommer inte till användning, köpt för 500
Svart pufferjacka från Lindex - Svart pufferjacka från Lindex med avtagbar huva och hel dragkedja framtill. Reflexdetaljer på rygg och ärmar. Perfekt för kalla dagar och har en loose passform som ger skön komfort. Jacken är enbart använd ett fåtal gånger och är i nyskick!
Svart Moncler pufferjacka S - Svart pufferjacka från Moncler med avtagbar huva, stora fickor med knappar och dragkedjor, samt ikonisk Moncler-logga på bröstet. Jackan är quiltad och har glansigt foder med serietidningsmönster på insidan. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.
Svart pufferjacka från Dolomite - Svart pufferjacka från Dolomite med quiltad design och hög krage. Jackan har en avtagbar huva med beige pälsdetalj och dragkedja framtill. Märkespatch på ärmen och snygga detaljer vid kragen. Perfekt för kalla dagar och riktigt stilren.
Svart pufferjacka från Pieces - Säljer en svart pufferjacka från Pieces i storlek XS. Jackan har en dragkedja framtill och en mysig huva. Perfekt för kyliga dagar med sin vadderade design. Ribbstickade muddar vid ärmsluten för extra komfort.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.