Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vårjacka
Vårjacka - 89 Vårjacka - 90

Vårjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Jackie
Färg: Gul

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg vårjacka. Gul puffjacka i stl M

Cajsa Hjalmarsson
Cajsa Hjalmarsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gul vårjacka - Så fin vårjacka som tyvärr är för liten för mig, därav kanppt använd 💛 passar perfelt nu till våren men även till höst. Den kommer ifrån only. Nyskick och inga defekter!
Vårjacka - Gul vårjacka från Ginatricot. Sparsamt använd. Storlek S.
Vårjacka - Snygga vårjackor i två olika färger. Sparsamt använda och båda i storlek M
Vårjacka  - Beige jacka i ish jeanstyg från HM! I fint skick.
Vårjacka - Fin vårjacka från Uniqlo 💙 Den har 2 pyttesmå fläckar som inte syns när man har på sig den. Tryck gärna på köp nu! Kan gå ner i pris vid snabb affär.
Vårjacka - Vårjacka i väldigt bra skick. Inga defekter.  Storlek M men jag skulle säga att den är mer som ett S.
Vårjacka - Tunn vårjacka från noisy may köpt på Zalando, knappt använd och superfin
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.