Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
marinblå vindjacka med dragkedja
marinblå vindjacka med dragkedja - 89 marinblå vindjacka med dragkedja - 90 marinblå vindjacka med dragkedja - 91

marinblå vindjacka med dragkedja

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Pull & Bear
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg marinblå vindjacka med dragkedja och justerbar dragsko i midjan. Perfekt för blåsiga dagar och har en stilren design som passar till det mesta. Jackan har långa ärmar och en bekväm passform.

anniegrindange
anniegrindange
(19)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Marinblå vindjacka från Moncler - Snygg marinblå vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har vita, röda och blå detaljer på huvan, två fickor med tryckknappar och Moncler-logga på ärmen. Tillverkad i lätt och tålig polyester, perfekt för blåsiga dagar.
Marinblå vindjacka från Superdry - Snygg marinblå vindjacka från Superdry med dragkedja och ribbade detaljer. Jackan har en quiltad insida och en huva för extra skydd mot väder. Perfekt för blåsiga dagar!
Orange och marinblå vindjacka från Bellfield - Säljer en snygg orange och marinblå vindjacka från Bellfield. Jackan har en dragkedja framtill och praktiska fickor. Perfekt för höst och vår med sin lätta och skyddande design. Den har en justerbar huva och är i mycket bra skick.
Marinblå vindjacka från Helly Hansen - Säljer en marinblå vindjacka från Helly Hansen med dragkedja och röda detaljer. Jackan har en hög krage och flera praktiska fickor med dragkedjor. Perfekt för blåsiga dagar.
Marinblå vindjacka från Lyle & Scott - Snygg marinblå vindjacka från Lyle & Scott med dragkedja framtill och klassisk gul logga på bröstet. Jackan har ribbade muddar och fickor på sidorna samt rutigt innerfoder för extra stil. Storlek 12-13 år. 200kr.
Marinblå Husqvarna jacka med gula dragkedjor - Snygg marinblå jacka från Husqvarna Motorcycles med gula dragkedjor och logga på bröstet. Jackan har hög krage, tre fickor med dragkedja och är tillverkad i ett mjukt, sportigt material. Perfekt för dig som gillar motorsport och vill ha en cool look.
Marinblå vindjacka från Bison - Snygg marinblå vindjacka från Bison med vita detaljer på dragkedjor och krage. Jackan har två fickor med dragkedja, ribbade muddar och sportig känsla. Perfekt för vår och höst när du vill ha en stilren look. Ny pris 1800kr men det låga priset eftersom jag måste rensa min garderob
Marinblå vindjacka från Moncler - Snygg marinblå vindjacka från Moncler med huva och grått innerfoder. Jackan har dragkedja med röd och vit kant, två fickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som gillar stilrena och sportiga plagg med premiumkänsla.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Säljer min moncler cardigan i storlek S/M, den är i väldigt bra skick och har inga defekter 😁. Hör av er vid funderingar
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Moncler cardigan  - moncler cardigan, Den är i nyskick utan defekter, använd fåtal gånger. Storlek 2, passar mig som har storlek S
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Massimo dutti hybrid cardigan - Storlek S | Massimo dutti | jackan är i väldigt fint skick | Normal passform | väldigt populär modell av Massimo dutti.
Mörkblå jacka John Henric - John Henric, står storlek xs men sitter som s. Är 181cm väger 70kg som jämnförelse
Svart Stone Island jacka - Säljer denna riktigt schyssta Stone Island jacka i mycket bra skick. Jackan är lite tunnare och passar bra till svalare höst/vårdagar. Storleken är M men passar mer som en mindre S, värt att notera är att metallbiten på dragkedjan inte är original. Hör gärna av dig vid funderingar om t.ex. mått, fler bilder eller annat! 😁