Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Cropped oversize jacka
Cropped oversize jacka  - 89 Cropped oversize jacka  - 90

Cropped oversize jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Pull & Bear
Färg: Rosa

150 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Croppad jacka oversized, Baby rosa från pull & bear som en jeansjacka , nyskick!

Nicol
Nicol
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige cropped jacka  - Säljer en beige cropped jacka med dragkedja och tryckknappar framtill. Jackan har två stora fickor med lock och resår i midjan och vid ärmsluten. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Cropped puffer jacka - Bra skick och knappt använd. Köpt från Pull&bear för ett par år sedan.
cropped svart jacka  - En så fin svart cropped jacka från pull and bear💞
Oversize jacka  - Denna jacka är från BikBok i storlek S men är väldigt oversize. Säljer denna för 200kr!
Oversize jacka - Helt ny jacka, beställde från UK men kände inte att den passade mig men tycker den är så snygg!
Oversize tunn jacka  - Bra skick, från Pull & bear
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.