Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön sommarjacka - Skön militärgrön jacka! Så fin och passar till allt! Sitter lite oversize och har många coola detaljer
Grön sommarjacka med gulddetaljer! - Grön sommarjacka med gulddetaljer ( mer grön än turkos som de ser ut på bilden)
Sommar jacka - En tun härlig sommar jacka nu till sommaren. En gammal modell ger lite 2000-tal vibes
Sommarjacka - Jättefin sommarjacka från Benetton med lite axelpuff
Sommar jacka  - Säljer en av mina favoritbackar då den inte kommer till användning längre av mig. Det är en grön jeansjacka som har massa coola ditaljer som får den att sticka ut i mängden. Den passar till alla kläder. Den finns inte att köpa någonstans längre! Den är i en super skick och har ingen hål eller fel på sig. Om man vill ha fler bilder skriv!
Asos sommarjacka - Unik jacka från Asos i mycket gott skick :)
Vår/sommarjacka  - Tunn bomullsjacka i ljusare grön färg.
Grön sommarjacka
Grön sommarjacka  - 89 Grön sommarjacka  - 90 Grön sommarjacka  - 91

Grön sommarjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grön sommar/vår-jacka. Snygg och enkel men kommer ej till användning. Frakt tillkommer!

Stina Bergvall
Stina Bergvall
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Mysig vit teddyjacka med svarta knappar och kontrasterande svarta kanter. perfekt för att hålla värmen under höst och vinter. Enkel att styla till både jeans och kjol.
Svart cape kappa - Stilren svart cape-kappa med vida ärmar och knytskärp i midjan. Hög krage med knappstängning framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och elegant look. Väldigt skön och passar alla outfits.
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Jacka zara  - Vårjacka quiltad från zara. Med dragkedja. Banden längst ner kan man dra i för att jackan ska sitta tajtare nedtill🩷
Pufferjacka från design by Amor (Cedrico liknande) -  Riktigt fin och fluffig jacka i storlek S. Tycker att den passar perfekt men säljer pga jag råkade köpa 2 st och inte hann returnera. Helt oanvänd. kommer med prislapp. Väldigt mörk blå och liknar exakt Cedrico jackan med designen och den stora luvan. Skriv gärna fragor!
jacka - snygg jacka från hm som kommit till ganska mycket användning men inga direkta defekter! skriv för fler bilder💞💞